Četru hektāru platībā deg labības rugāji Svitenes pagastā 1

Vakar, 12. augustā, plkst. 14.08 ugunsdzēsēji-glābēji steidzās uz Rundāles novada Svitenes pagastu, kur dega labības rugāji četru hektāru platībā. Notikuma vietā ugunsgrēka dzēšanu apgrūtināja spēcīgs vējš. Plkst. 17 ugunsgrēks likvidēts, portālu informē Anete Strazdiņa,

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā inspektore.
Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji Zemgalē arī steidzās dzēst ugunsgrēkus, kur Bauskas novada Gailīšu pagastā dega ugunskurs 3 m2 platībā, Bauskas novada Mežotnes pagastā dega labības rugāji 1,1 hektāra platībā.

Vakar, 12. augustā, Bauskas novadā ugunsdzēsēji-glābēji devās uz izsaukumu, kur velosipēda ritenī cilvēkam bija iesprūdusi kāja – ugunsdzēsēji-glābēji cilvēku atbrīvoja un nodeva Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta darbiniekiem.

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no 12. augusta plkst. 6.30 līdz 13. augusta plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Zemgales reģiona brigāde saņēma 11 izsaukumus – septiņus uz ugunsgrēku dzēšanu un četrus uz glābšanas darbiem.
Kopumā aizvadītajā diennaktī visā Latvijā VUGD saņēma 48 izsaukumus, no kuriem 22 bija uz ugunsgrēku dzēšanu, 19 uz glābšanas darbiem, bet septiņi no izsaukumiem bija maldinājumi.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Bauskas Dzīvei

tas fakts Bauskas Dzīves žurnālistiem un redaktorei liekas svarīgāks, nekā paziņot iedzīvotājiem, Mūsas zaļajam ūdenim tomēr pie vainas ir zilaļģes, kas savairojušās ievērojamā daudzumā un var apdraudēt peldētāju veselību.Domei jau tas vienalga, viens mazāk, viens vairāk, tā tikai statistika...

pirms 9 mēnešiem, 2020.08.13 17:58

Vietējās ziņas