Ceturtdien Bauskā ar hokeja faniem tiksies valsts izlases hokejists Jānis Jaks

Ceturtdien, 11. jūlijā, Bauskas novada domes ēkas otrā stāva zālē plkst. 17.30 visi hokeja līdzjutēji ir aicināti uz tikšanos ar Latvijas hokeja izlases aizsargu Jāni Jaku, portālu informē Codes pagasta jaunatnes darbinieks Kaspars Kalējs

Pasākuma organizatori – Codes pagasta jaunieši, teic, ka fani Bauskā, skatoties hokeju, ir ļoti aktīvi. «Ik gadu, Pasaules čempionāta laikā, Bauskā pēc katras Latvijas hokeja izlases uzvaras pār citu valstsvienību līdzjutēji dodas karogu braucienos pa pilsētas ielām, šī tradīcija ir vairākus gadus, domājam, ka būs vēl ilgi. Hokejista vizītes laikā ikviens aicināts līdzdarboties, sagatavot kādas fotogrāfijas vai videoklipus no šiem braucieniem,» mudina pasākuma organizatori.

Karogu braucienu Bauskā organizators Guntars Simanovičs teic, ka ir atzīstami, ja uz tikšanos ierodas tie, kurus mēs atbalstām un par kuriem fanojam. «Jānis Jaks ir pozitīvs un jauns hokejists, kas laika gaitā nesīs panākumus izlasē,» tā viņu raksturo hokeja entuziasts Guntars Simanovičs. Viņš novēl veiksmi, trenēties, lai panākumus rāda uz ledus!

Uz pasākumu aicināti dalībnieki hokeja līdzjutēju tērpos, ar dažādu atribūtiku, būt gataviem uzdot jautājumus un pildīt uzdevumus kopā ar hokejistu.

Jānis Jaks ir dzimis Rīgā, taču bērnībā daudz uzturējies Iecavā, tāpēc arī Bauska viņam nav sveša.

Aizsargs Jānis Jaks «Bauskas Dzīvi» informēja, ka viņš pats ļoti bieži apmeklē tikšanās ar faniem, arī Iecavā viņš plāno tikties ar hokeja entuziastiem. «Latvijā ļoti daudz cilvēku seko līdzi hokejam, atbalsts ir liels, kad esam Pasaules čempionātā, un fanu radītās emocijas nevar aprakstīt,» stāsta hokejists. Viņš atklāj, ka portālā «Facebook» ir pamanījis Bauskas karogu braucienu. «Ir ļoti patīkami redzēt, ka darbu uz ledus Latvijā spēj novērtēt,» teic J. Jaks.

Fani varēs uzdot jautājumus par dzīvi uz ledus, treniņiem, pildīt dažādus hokejista sagatavotus uzdevumus. Pasākums ir paredzēts ikvienam, kuram hokejs nav svešs.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas