Ceturtdien paredzēta Kanādas vēstnieka Latvijā un Kanādas Tirdzniecības palātas pārstāvju vizīte Iecavas novadā

Kanādas vēstnieks Latvijā Kevins Rekss (Kevin Rex) un Kanādas Tirdzniecības palātas Latvijā pārstāvji šonedēļ, 6. augustā,  ieradīsies Iecavas novadā, lai tiktos ar pašvaldības vadību, apmeklētu vietējos uzņēmumus un izzinātu ekonomiskās sadarbības iespējas, tā ziņojusi Iecavas novada dome.

Kā paredzēts vizītes dienas kārtībā, kas ir «Bauskas Dzīves» rīcībā, plānota tikšanās ar Iecavas novada domes priekšsēdētāju Aivaru Mačeku, delegācija apmeklēs arī vietējos uzņēmumus: olu un olu produktu ražotāju akciju sabiedrību (a/s) «Balticovo», SIA «Vizulo», kas nodarbojas ar LED gaismekļu izstrādi, ražošanu un tirdzniecību, SIA «Aisis», kuras pamatdarbība ir nerūsējošā tērauda iekārtu un tvertņu projektēšana un izgatavošana, mēbeļu ražošanas uzņēmumu SIA «Spals», bet dienas nogalē viesosies sporta klubā «Drostalas».

Toms Auškāps,  a/s «Balticovo» valdes loceklis un komunikācijas un attīstības direktors, sarunā ar «Bauskas Dzīvi» uzsvēra: «Mums viesiem ir daudz ko parādīt un pastāstīt – esam pasaules līmeņa olu un olu produktu ražošanas uzņēmums. Kanādas tirgus mums ir interesants, līdz ar to esam gandarīti izmantot iespēju  iepazīties, kas, iespējams, pāraugs turpmākā sadarbībā. Viesus ar prieku uzņemsim.»

Linda Arāja, sporta kluba «Drostalas» valdes locekle, laikrakstam pastāstīja, ka jau piekto gadu klubs ir Kanādas Tirdzniecības palātas Latvijā biedrs. Tādējādi ar prieku gaidot viesus, cerot, ka laika apstākļi ļaus realizēt visas iecerētās aktivitātes.

Kanādas vēstniecības pārstāve Dace Černišova savukārt ikvienu interesentu aicina uz fotogrāfiju izstādi Iecavas kultūras namā «Kanādas ainavas», kas ataino šīs valsts desmit provinces un trīs teritorijas. Tās atšķiras ar savu individuālo šarmu, dabas un kultūru daudzveidību.

Izstāde Iecavas kultūras namābūs skatāma no 6. augusta divas nedēļas.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas