Cītīgi gatavojas lielākajam tūrisma gadatirgum 2

Līdz 18. starptautiskajai tūrisma izstādei - gadatirgum «Balttour 2011», kas notiks Rīgā, Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā, atlicis mazāk kā mēnesis. Tam cītīgi gatavojas nozares pārstāvji arī mūsu novados. Bauskas novada tūrisma informācijas centa direktore Inese Turkupole-Zilpure informē, ka izstādei kopā gatavojas Bauskas, Iecavas, Vecumnieku un Rundāles novada tūrisma nozares pārstāvji. Top vizuālie materiāli, jauni tūrisma katalogi. Izstādes apmeklētāji varēs skatīt Bauskas jauno plānu, kurā iezīmēts topošais Rātsnams. Gadatirgū pie sevis aicinās abu Bauskas muzeju, Rundāles pils pārstāvji, tiek domāts par atraktīvām prezentācijām. Izstādei gatavojas arī pirtnieki, trušu pilsētiņas pārstāvji no Vecumniekiem.Ir zināms, ka zemgalieši šogad savu stendu apdzīvos kopā ar partneriem no Ziemeļlietuvas. Tādējādi tiks stāstīts par Latvijas un Lietuvas robežteritoriju pievilcību. Gadatirgus apmeklētājus informēs par izveidoto amatniecības un lietišķās mākslas pārrobežu sadarbības tīklu. Ikviens varēs iepazīties ar Zemgales un Ziemeļlietuvas muzeju katalogiem, tūrisma kartēm.Starptautiskā izstāžu centra pārstāve Inese Libere informē, ka no 11. līdz 13. februārim tūrisma izstādē «Balttour 2011» varēs apskatīt vismaz 200 stendus, kuros savus piedāvājumus prezentēs ap 600 tūrisma uzņēmumu. Izstādē piedalīsies 30 pasaules valstu pārstāvniecības un uzņēmēji, kas sevi prezentēs gan nacionālajās, gan atsevišķu kompāniju ekspozīcijās.Apmeklētāji varēs apskatīt tematiskās halles «Apceļo Latviju!» un «Atklāj pasauli!», kā arī Brīvdabas piedzīvojumu teritoriju. Pirmo reizi gadatirgū būs uzņēmēji no Kenijas un Nepālas. Tieši nepāliešiem ir rezervēts vislielākais nacionālais stends. Visplašāk izstādē sevi pārstāvēs ziemeļu kaimiņi igauņi, kuriem būs 10 stendi. Savu dalību izstādē apstiprinājuši dalībnieki no Apvienotajiem Arābu Emirātiem, Gruzijas, Grieķijas, Itālijas, Izraēlas, Krievijas, Kipras, Malaizijas, Slovākijas, Spānijas, Turcijas, Tunisijas, Ukrainas, Ungārijas, Uzbekistānas. Pēc pārtraukuma izstādē piedalīsies uzņēmēji no Azerbaidžānas, Uzbekistānas un Sanktpēterburgas.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

BDZ

Jā, komentētājam 'kurtasir' taisnība, Balttour vieta aizmirsta pieminēt. Atvainojamies, ziņu papildinājām. Paldies par Jūsu redzīgumu!

pirms 10 gadiem, 2011.01.23 19:59

Kurtasir

Kur tas būs? Tas laikam visiem žurnālistiem pamazām pielīp, ka runā runā, bet pašu galveno nepasaka. Visslimākie ir sporta žurnālisti. Pasaules čempionātā piedalījās tāda un tāda valsts, tāda un tāda vinnēja. Un aizmirst piebilst, kādā sporta veidā vispār.
Raksta pirmā daļa vedina domāt, ka tepat Bauskā notiks. Otrajā daļā Caps atrod pierādījumus, dodas ar savu skapi uz jumta un paceļas Gūglē. Rezultātā tomēr atrod notikuma vietu.

pirms 10 gadiem, 2011.01.23 14:33

Vietējās ziņas