Codē aizvadīta Ģimenes diena

Codes pagastā aizvadīts pasākums «Es un mana ģimene», kas noritēja sportiskā gaisotnē – uz aktivitātēm, ievērojot «Covid-19» drošības noteikumus, aicināja ierasties ģimenes, kur komandā ir vismaz viens bērns un viens pieaugušais.

Codes pamatskolas sporta laukumā 15. maijā sacensību dalībniekus sagaidīja Codes pagasta kultūras pasākumu organizatore Solvita Rotberga ar palīgiem. Kopā bija pieteikušās 13 ģimenes. Ņemot vērā nosacījumus, kas bija jāievēro, lai organizētu sacensības, vairāk iesaistīt nedrīkstēja.

Sacīkšu formātā bija paredzēts, ka ģimenei ir pusstunda laika paveikt visus uzdevumus un bērniem vēl nedaudz izklaidēties piepūšamajās atrakcijās. Ģimenes kopā noskrēja trīs stadiona apļus un izmēģināja roku cirvju mešanā, ceptas olas apmešanā otrādi un šķīvīšu sviešanā.

Sacensību dalībnieki bija ļoti apmierināti ar iespēju baudīt aktivitātes. Levānu ģimene no Bauskas – tētis Normunds, mamma Gundega un puiši Gustavs un Patriks – bija sagatavojušies – ar saviem krekliem un pat saukli «Uzvara nav grēks, ģimenē ir spēks!». «Man patika atrakcijas un cirvju mešana,» stāsta Patriks. Gustavs savukārt priecājās par iespēju sportot kopā ar visu ģimeni.

Pa ceļam uz Valli, kur dzīvo vecmāmiņa, aktivitātes izbaudīja Linda Ribakova ar dēlu Regnāru. «Pandēmijas laikā bērniem ir maz iespēju izklaidēties. Tāpēc ļoti priecājāmies, uzzinot par tādu pasākumu,» stāsta L. Ribakova.

Vienā komandā startēja Krista Kalniņa ar dēlu Kristeru un Marta Augucēviča ar meitu Marselu. «Ļoti jauki, ka Codē ir tādi sporta organizatori, kas īsteno dažādas aktivitātes. Mēs cenšamies piedalīties visur un regulāri iegūstam arī balvas, kuras dzīvē noder,» smaida K. Kalniņa.

«Šogad šī ir tāda sava veida «Codes apļu» versija. Nākamgad ceram, ka visi varēsim startēt kopā,» teic S. Rotberga. Viņa informēja, ka kopvērtējumā pēc rezultāta ātrākā bija Graudiņu ģimene no Codes pagasta. Savukārt Tarzāna atrakcijā ātrākā Daces Kalniņas ģimene. Cirvju mešanā visvairāk punktu ieguva Avotiņu ģimene. Balvas un diplomi bija visām ģimenēm, kas piedalījās.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas