«Code» basketbolā izvirzās vadībā

Noslēgumam pamazām tuvojas sporta centra «Mēmele» kausa izcīņa basketbolā. Šīs nedēļas nogalē aizvadīs pēdējās regulārā turnīra spēles, bet pusfinālus un cīņas par trešo un pirmo vietu izspēlēs gan tikai 2. un 3. martā.

Pirms pēdējām spēlēm vadībā ar 23 punktiem ir «Codes» vienība, savukārt «Vecumniekiem» ir 22 punkti. Tā liecina sportsbauska.lv mājaslapas informācija. Trešo vietu ar «BJSS II» dala «Misa» – viņiem 21 punkts. «Ceraukste» atpaliek nopietnāk – 19 punktu, bet viņiem par vienu maču mazāk. Ir skaidrs, ka šīs trīs komandas nedēļas nogalē cīnīsies par divām vietām izslēgšanas spēlēs.
Pārējie no cīņas par izslēgšanas spēļu četrinieku jau ir atvadījušies – «Īslīce» un «Uzvara» atdeva pēdējās spēles bez cīņas, bet «BJSS» ir turnīra pastarīši.
Turnīra organizators Juris Ojāru pastāstīja, ka finālu izcīņas laiku noteicis sporta nama «Mēmele» noslogojums – sacensību un pasākumu ir tik daudz, ka nācies ņemt nedēļas pārtraukumu, lai turnīru varētu noslēgt. «Sporta nams ir vienkārši pārslogots,» atzīst J. Ojāru.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas