Codē pusnaktī vadītājs ietriecas Polijā reģistrētā auto un aizbēg 1

Bauskas novada Codes pagastā, ceļa A7 65. kilometrā, 5. februārī dažas minūtes pēc pusnakts 1986. gadā dzimis vīrietis ar automašīnu «VW Golf» iebrauca stāvošā Polijas automobilī «Renault Master» un no negadījuma vietas aizbrauca, policijai neziņojot. Noformēts administratīvā pārkāpuma protokols, informē Dace Kalniņa, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste.

Savukārt Bauskas novada Gailīšu pagastā 4. februārī plkst. 11.16 velosipēdu bez vadītāja apliecības un 1,51 promiles alkohola reibumā stūrēja 1959. gadā dzimis vīrietis. Noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.

Notikuši arī nodarījumi pret īpašumu un tautsaimniecībā. Tā Bauskas novada Brunavas pagastā laikā no pērnā gada 22. oktobra līdz šī gada 4. februārim no traktora «MTZ-50» mājas pagalmā nozagts ģenerators, augstspiediena sūknis un ātruma pārslēga svira. Savukārt no automašīnas «Ford Sierra» nozagtas abas valsts numurzīmes. Visas mantas pašlaik meklēšanā. Sākts kriminālprocess.
Bauskā 4. februārī saņemts iesniegums policijā, ka janvārī konstatēta divu eiro monēta ar viltojuma pazīmēm. Sākts kriminālprocess.

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldē 4. februārī reģistrēti 95 notikumi. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā noformēti 80 administratīvā pārkāpuma protokoli, no kuriem 36 par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu, bet trīs par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā. Reģistrēti deviņi ceļu satiksmes negadījumi, vienā cietusi viena persona. Fiksētas arī divas velosipēdu zādzības.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Vietējās ziņas