Codē sportos un ballēsies 2

Codes pagasta ziemas sporta spēles notiks sešās disciplīnās. Rīt, 16. februārī, Codes pamatskolas zālē varēs sacensties šahā, dambretē, galda tenisā, galda hokejā, šautriņu mešanā, kā arī basketbola soda metienos. Pagasta sporta dzīves organizators Artis Liepa stāsta, ka ziemas sporta spēlēs sacensības notiek atbilstīgi pašreizējiem laika apstākļiem. «Priecāsimies par katru, kas ieradīsies uz sacensībām, jo pasākums ir atklāts visiem pagasta iedzīvotājiem. Varu pavēstīt, ka uzvarētājiem balvā būs brīvbiļetes uz vakarā Codē paredzamo Valentīndienas balli,» stāsta A. Liepa. Pagasta kultūras darba organizatore Solvita Rotberga piebilst, ka šī būs pirmā reize, kad oficiāli liks lietā par projekta «Leader +» naudu iegādāto galda spēļu inventāru. Jau bija ziņots, ka par šī projekta līdzekļiem, 5000 latiem, Codes pagastā iegādāts galda spēļu inventārs, kā arī ierīkots bērnu sporta laukums.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Sporta cienītājs

Ir jau arī citos pagastos tādas aktivitātes un varbūt vēl biežāk, bet ne jau visi rajona iedzīvotāji ir informēti. Katrs pasākums, nav svarīgi kurā pšvaldībā, ir pozitīvi vērtējams.

pirms 13 gadiem, 2008.02.17 12:03

zane

Malači, codieši! Lai citi pagasti arī pamācās kā vērtīgi realizēt projektu piedāvātās iespējas!!Sportot un aktīvi pavadīt sestdienas - jauki!!

pirms 13 gadiem, 2008.02.16 23:01

Vietējās ziņas