Codes skolai iegūst 500 eiro 11

Jau 11. gadu pēc kārtas Latvijā notiek konkurss «Gada sporta skolotājs». Šogad konkursa finālā iekļuvusi Bauskas novada Codes pamatskolas sporta pedagoģe Linda Jakutaviča.

Rīgas Valsts vācu ģimnāzijā 30. novembrī notika konkursa fināla posms. Katram pedagogam bija jānovada stunda. Pēc tās žūrija noteica trīs pedagogus, kas saņēma kausus un savai skolai 500 eiro finansējumu sporta inventāra iegādei, tai skaitā arī L. Jakutaviča.

Konkursā piedalīties rosinājusi Codes pamatskolas direktore Laila Jurcika. «Viņa pienāca un teica: «Linda, es zinu, ka tu vari!»,» atceras L. Jakutaviča. «Es jau sen zināju, ka Linda ir ļoti laba sporta skolotāja. Nav bijis neviens gads, kad skola novadā nebūtu starp sporta laureātiem. Viņa skolēnus māk iedvesmot un motivēt, lai viņi sasniegtu rezultātus,» vērtē L. Jurcika.

«Linda ir čakla, izdomas bagāta. Viņa prot motivēt bērnus un nežēlo savu laiku mazo codiešu fiziskajai sagatavotībai. Azartiska, ar lielām darba spējām un atsaucīga,» skolotāju slavē Bauskas novada Bērnu un jaunatnes sporta skolas (BJSS) direktore Biruta Grantiņa. Viņa labi novērtē L. Jakutaviču arī kā sporta skolas treneri un sacīkšu organizatori.

Vairāk lasiet «Bauskas Dzīves» drukātajā versijā 2. decembra numurā.

Pievieno komentāru

Komentāri 11

Kaimiņu kolēģe

Skola forša! Direktore forša! Malači!

pirms 5 gadiem, 2015.12.02 14:51

Kolēģe

Apsveicu! Tu esi nopelnījusi iegūt Gada sporta skolotāja titulu!

pirms 5 gadiem, 2015.12.02 18:13

!!!

Prieks,ļoti laba sporta skolotāja, saprotoša nevērtē visus pēc viena! Lai izdodas : )

pirms 5 gadiem, 2015.12.03 20:13

B1v

laikam lodes grūdēja, pat bumbu pareizi netur:)

pirms 5 gadiem, 2015.12.07 16:50

Vietējās ziņas