Codieti par izcīnīto pasaules čempiones titulu godina Monako Zvaigžņu zālē 6

Monako slavenajā Zvaigžņu zālē (Salle des Etoiles) notika grezna Pasaules Ūdensmotosporta federācijas 2018. gada sezonas pasaules čempionu apbalvošanas galaceremonija. Pasaules čempionu statujas un godazīmes saņēma divas Latvijas ūdensmotosportistes – Elīza Lakoviča- Lakovica un Krista Uzare.

Codiete Elīza Lakoviča-Lakovica aizvadītā gada sezonā kļuva par pasaules čempioni «Formula Future» trešajā klasē, bet Krista Uzare izcīnīja pasaules čempiones titulu ūdensmotociklu dāmu klasē «Ski Ladies GP1».

Ļoti prestižajā ceremonijā aicināja piedalīties tikai pasaules čempionus un viņu komandas. Apbalvošanas ceremoniju pagodināja pats Monako princis Alberts II.
«Mēs esam lepni par mūsu sportistēm un viņu sasniegumiem, jo ne katram karjerā ir dota iespēja piedalīties tik prestižā Oskara balvas cienīgā pasākumā. Arī šajā sporta veidā ir komandas no lielākām valstīm ar iespaidīgu budžetu, kas palika bez neviena čempiona, bet Latvijai ir pat divi. Mums ir izveidojusies liela un profesionāla jauniešu izlase, kas ļauj cerēt uz Latvijas sportistu panākumiem arī nākotnē,» atzīst Latvijas Ūdensmotosporta federācijas (LŪMSF) prezidents Atis Slakteris.

Pievieno komentāru

Komentāri 6

h2o

Alberts esot teicis : "Gut,gut, Mr.Nasing Spešal ! ***, zdorovo."

pirms gada, 2019.03.26 11:52

Laiva

Super , gaidam Elīzu lielajās klasēs ar tik pat izciliem rezultātiem! :)

pirms gada, 2019.03.26 12:36

Rama

Apsveicu Latvijas ūdens moto sportistes – Elīzu Lakoviča- Lakovica un Kristu Uzare. Lai Jums veicas!

pirms gada, 2019.03.26 19:07

Vietējās ziņas