Codietis dzērumā saindējas ar žurku indi

Lielajā piektdienā Bauskas novada Codes pagastā 40 gadus vecs vīrietis saindējās ar žurku indi. Vīrietis ilgstoši lietojis alkoholu un meklējis ko «uzkost», tāpēc apēdis cukuram līdzīgus graudus, kas izrādījās žurku inde, nelaimes gadījuma cēloņus skaidro Neatliekamās medicīniskās palīdzības (NMP) dienesta Zemgales reģionālā centra pārstāvis Kristians Galanders. Vīrietis saindējās, un mediķi sniedza viņam palīdzību notikuma vietā. No hospitalizācijas viņš atteicās.

Tajā pašā dienā, 3. aprīlī, 51 gadu vecs vīrietis arī alkohola dēļ smagā stāvoklī aizvests uz slimnīcu. Viņš Gailīšu pagastā gulējis grāvī alkohola reibumā. Mediķi konstatēja viņam vispārēju ķermeņa atdzišanu.

Aizvadītajā nedēļā ar nopietnām traumām uz slimnīcu aizvesti arī bērni. 30. martā Iecavā desmit gadus vecs zēns iespieda labās rokas pirktus durvīs un amputēja sev otrā pirksta galu. Savukārt Vecumniekos tajā pašā dienā piecgadīgs zēns ieskrēja ar pieri skapja stūrī. Nelaimes gadījumā puika guva galvas traumu, un brūci bija nepieciešams šūt.    

Kopumā aizvadītās nedēļas laikā no 30. marta līdz 5. aprīlim Bauskas apriņķī iedzīvotāji mediķu palīdzību lūguši 114 reizes, no tām 16 gadījumos ārstētas traumas.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas