«Covid-19» sertifikātus papīra formā iespējams saņemt visās mūspuses pašvaldībās

Bauskas, Iecavas, Rundāles un Vecumnieku novada valsts un pašvaldību vienotajos klientu apkalpošanas centros sākta «Covid-19» sertifikātu papīra formā izsniegšana.

Nacionālā veselības dienesta (NVD) pārstāve Evija Štālberga skaidro, ka no jūnija sākuma vietnē Covid19sertifikats.lv var saņemt digitālā formā vai izdrukāt apliecinājumu par vakcīnas saņemšanu, pārslimotu «Covid-19» vai to, ka tests bijis negatīvs, savukārt šonedēļ iedzīvotāji, kuri nelieto internetu un viedierīces, «Covid-19» sertifikātus drukātā formā var saņemt valsts un pašvaldību vienotajos klientu apkalpošanas centros.

Mūspuses pašvaldībās sertifikātu izsniegšana sākusies trešdien, 16. jūnijā. Šajā dienā instruēti darbinieki un piešķirti piekļuves kodi, pavēstīja Vecumnieku novada domes sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Gija Spula. Viņa akcentēja, lai saņemtu sertifikātu, personai jāierodas ar derīgu personu apliecinošu dokumentu (pasi vai eID karti), var nākt arī, ja ir internetbankas rīki, bet nepieciešama tikai palīdzība, klientu apkalpošanas centra darbinieki sniegs vajadzīgo padomu. Vēlams savu vizīti pieteikt iepriekš pa tālruņiem 63976734 vai 26304220. «Ceturtdien divi apmeklētāji ir saņēmuši savus «Covid-19» sertifikātus. Ceram, ka aktivitāte palielināsies, jo šajā dienā informācija par šo iespēju ievietota pašvaldības mājaslapā un piektdien iznāk novada informatīvais izdevums, kurā arī būs šī ziņa,» stāsta G. Spula.

Trīs sertifikāti izsniegti Rundāles novada valsts un pašvaldību vienotajā klientu apkalpošanas centrā, Bauskā līdz ceturtdienas rītam dokumentu bija saņēmušas deviņas personas. Bauskas novada pašvaldība aicina iedzīvotājus zvanīt, lai saņemtu konsultācijas, pa tālr.66954885 vai sazināties ar klientu apkalpošanas centru elektroniski bauska@pakalpojumucentri.lv .

No 16. jūnija šis pakalpojums pieejams arī Iecavas novada valsts un pašvaldības vienotajā klientu apkalpošanas centrā Iecavā, Skolas ielā 4 – 40, lai neveidotos rinda, pirms došanās uz centru iedzīvotāji tiek aicināti iepriekš pieteikt savu vizīti pa tālruni 63974907.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas