«Covidpass» neaizpildījis, vīrietis Iecavas novadā piedāvā kukuli policistiem 2

Iecavas novadā, ceļa Rīga–Bauska–Lietuvas robeža 51. km, 4. novembrī 1963. gadā dzimis vīrietis policistam, kurš pildīja dienesta pienākumus, piedāvāja 20 eiro, lai izvairītos no saukšanas pie atbildības par ceļu satiksmes noteikumu pārkāpšanu. Pārbaudes laikā likumsargi konstatēja arī to, ka autovadītājs ir ieradies Latvijā no ārzemēm, bet nav aizpildījis elektronisko apliecinājumu personu uzraudzības informācijas sistēmas tīmekļvietnē www.covidpass.lv. Par notikušo ir sākts kriminālprocess un administratīvā pārkāpuma process, informē Dace Kalniņa, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste.

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Bauskas iecirknī 4. novembrī saņemta informācija par 16 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti 11 administratīvo pārkāpumu lēmumi. Reģistrēti divi ceļu satiksmes negadījumi.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

uh

To, ka sodīts par covidpass neaizpildīšanu, to noteikti vajag skandēt pirmajās lapās, jo nedrīkst taču "saimnieku" piekrāpt, par to vajag rakstīt un rakstīt, lai tas ir kā biedinājums citiem!

pirms 6 mēnešiem, 2020.11.10 18:27

covidbojs

Es neizpildīju pigpass, tā gadās, ko darīs.

pirms 6 mēnešiem, 2020.11.11 16:10

Vietējās ziņas