CSDD arī Bauskā turpina sniegt pakalpojumus

Ārkārtējās situācijas laikā Ceļu satiksmes drošības direkcija (CSDD) turpina sniegt pakalpojumus. Darbs norit atbilstoši principiem: pakalpojumu saņemšanai vēlams pieteikties iepriekš, droša telpa un distance, īss apkalpošanas laiks, vairākas darbības e-vidē – e.CSDD, informē Agnese Korbe, VAS «Ceļu satiksmes drošības direkcija» komunikācijas projektu vadītāja.

Pirms plānot klātienes apmeklējumu, klienti aicināti izmantot e.CSDD. Tur pieejama lielākā daļa ar transportlīdzekļu reģistrāciju saistīto pakalpojumu, kā arī ir iespēja pieteikties tehniskajai apskatei, veikt maksājumus u. c. Savukārt obligāts pieraksts ir teorētiskajiem un transportlīdzekļu vadīšanas eksāmeniem, kas arī pieejams e.CSDD.

Gadumijas dienās transportlīdzekļu vadītāju kvalifikācijas, reģistrācijas un tehniskās apskates pakalpojumu sniegšanas plānotais darba laiks ir šāds: 23. decembrī strādā kvalifikācijas, reģistrācijas un tehniskās apskates pakalpojumi; 24., 25. un 26. decembris – brīvs (Ziemassvētki); 28., 29. un 30. decembrī strādā kvalifikācijas, reģistrācijas un tehniskās apskates pakalpojumi; 31. decembrī un 1. janvārī – brīvs (Jaungads).

CSDD Bauskā brīvs ir 24., 25., 26., 27., 31. decembrī, kā arī 1., 2., 3. janvārī. Pārējā laikā darbdienās Bauskā pakalpojumi tiek sniegti, kā ierasts, plkst. 8.30 – 17 (21., 22., 23., 28., 29., 30. decembrī; pirmssvētku dienās – 23., 30. decembrī – nebūs «īsā» diena). Pēc Jaunā gada, no 4. janvāra, pakalpojumu sniegšana atkal notiek, kā ierasts, precizē A. Korbe.

Pieteikšanās reģistrācijas pakalpojumu saņemšanai: e.CSDD vai pa tālruni 67025777. Saistībā ar tehniskās apskates pakalpojumiem maksājumus CSDD aicina veikt e.CSDD, lai samazinātu laiku, kas nepieciešams līdz pakalpojuma saņemšanai; savukārt tehniskā apskate pašlaik Bauskā ir «dzīvajā rindā».

Saņemot pakalpojumus klātienē, stingri jāievēro epidemioloģiskās drošības prasības: sejas maska ir obligāta, jāievēro divu metru distance, jādezinficē rokas. Jāpaliek mājās slimības vai karantīnas gadījumā. Uz tehnisko apskati jādodas vienatnē un jāsagatavo transportlīdzeklis: jāsasprādzē spēkrata drošības jostas un jāatver logi.

Piesakoties un / vai saņemot transportlīdzekļu reģistrācijas, vadītāju kvalifikācijas vai tehniskās apskates pakalpojumus, aicinām norēķināties e.CSDD vai izmantot maksājumu kartes.

Video par e.CSDD priekšrocībām apskatāms https://youtu.be/aqkpSd0B_JE.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas