Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Cūkkopības uzņēmums dāvā naudu skolām 5

SIA «Gaižēni» pagājušā gada nogalē Bauskas novada budžetā ieskaitīja dāvinājumu - 2000 latu. «Bauskas Dzīvei» to pastāstīja uzņēmuma direktora vietniece Dace Stangaine. Uzņēmums ieskaitījis novada budžetā dāvinājumu ar norādi izmantot naudu dažādu sociālo mērķu risināšanai. Pausta vēlme, ja iespējams, līdzekļus iedalīt Īslīces un Mežgaļu skolām. Tas tādēļ, ka Īslīces un Brunavas pagastā darbojas šīs firmas uzņēmumi - lieli cūkkopības kompleksi. Īslīces pagastam SIA «Gaižēni» naudu dāvājusi arī agrāk.Bauskas novada domē paskaidroja, ka dāvinājums ieskaitīts kopējā novada budžetā. Lemjot par izdevumiem, atbalstītas Mežgaļu pamatskolas un Īslīces vidusskolas vēlmes. Mežgaļu pamatskolas direktors Jurijs Zeļčs «Bauskas Dzīvei» paskaidroja, ka galīgais lēmums par līdzekļu izlietošanu vēl neesot pieņemts. Kolektīvā par to tiek diskutēts. Iespējams, daļu naudas izmantos skolēnu ekskursijām, par atlikušo iegādāsies inventāru. Īslīces vidusskolas direktore Vija Ieleja pastāstīja, ka par šo naudu pirks modernu, jaudīgu kopētāju.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

to re kaa

Bet pārējie uzņēmēji piedirš upes, gaisu un bojā ceļus, bet nav uzdāvinājuši nevienai skolai pat 10 Ls

pirms 7 gadiem, 2013.01.31 08:32

Sākas priekšvēlēšanu ākstības. Mežgaļu skolai varēja gan skaitīt uzreiz Brunavas pagasta pārvaldes kontā, tur ir liela Tunkūnu dzīves atbalstītāja.

pirms 7 gadiem, 2013.01.29 21:41

re kaa

piesmirdina visu pagastu un atmet skolai pa štukai
lēti grib tikt cauri - cūkopji....

pirms 7 gadiem, 2013.01.29 19:41

kā to saprast? Arī kā priekšvēlēšanu instrumentu?

pirms 7 gadiem, 2013.01.29 19:06

Vietējās ziņas