Daļai Strēlnieku māju vairs nenāks putekļi 8

Tuvojas noslēgumam Bauskas novada Mežotnes pagasta autoceļa Krūmiņu krustojums-Strēlnieki-Internātskolas krustojums-Internātskola rekonstrukcija.Minētajai pašvaldības brauktuvei 1800 metru garumā uzklāts asfalta segums, kritiskākajās vietās atjaunoti novadgrāvji, vajadzīgajās vietās ievietotas caurtekas. To laikrakstam pastāstīja pagasta pārvaldes vadītājs Oļģerts Līkais.Bauskas novada domes attīstības un plānošanas nodaļas vecākā speciāliste Laila Kalniņa precizē, ka infrastruktūras atjaunošanas tehnisko projektu izstrādāja akciju sabiedrība «Ceļuprojekts». SIA «Viona» veic darbus kā apakšuzņēmēja, bet ģenerāluzņēmēja ir SIA «Ceļu būvniecības sabiedrība «IGATE»». Darbu izpildes termiņš ir 10. oktobris.Uzlabojumā ieguldīti 173 536 lati (ar PVN). Eiropas Lauksaimniecības fonds lauku attīstībai finansē tikai attiecināmās izmaksas, proti, izdevumu summu bez PVN 125 712 latu apmērā. Līdzfinansējumu - 47 824 latus - nodrošina vietējā vara. Projektu administrēja Lauku atbalsta dienests.Pēdējie darbi jāveic pie Mežotnes internātvidusskolas. Tilts pirms mācību iestādes atrodas valsts nozīmes arhitektūras pieminekļa Garozas muižas Kungu mājas aizsardzības zonā. Tādēļ tā arkas stiprinās ar betona klājumu, remontēs malu šuves, bet virskārtu noņems, lai uzklātu bruģi. Tilta un ceļa posma līdz izglītības iestādei remonta laikā iedzīvotājiem būs jārēķinās ar neērtībām - satiksme tiks novirzīta pa apkārtceļu. Par to informēs ceļa zīmes. O. Līkais apgalvo, ka līdz šim paveiktais ir kvalitatīvs. Pavasaros šķīdoņa laikā atjaunotajos ceļu posmos tiks ierobežota satiksme smagsvara transportam virs desmit tonnām. Jaunā seguma priekšrocības vakaros jau izmanto jaunieši skrituļojot. Uzlabojumu pozitīvi vērtē vietējā iedzīvotāja Ināra Graudiņa: «Pirms tam uz internātskolu veda gruntsceļš. Kā jau visi lauku ceļi, pavasaros grūtāk izejams. Tagad var nākt ar kurpītēm. Labi, ka arī Strēlnieku centrā gar privātmājām ir asfalts. Putekļi vairs nenāks.»

Pievieno komentāru

Komentāri 8

murgi

nafig to asfaltu uzlēja...?!, tagad nevienam nav labi, ir gan idioti mūsu vidū...
Apbrīnojama tauta, tajā Strēlniekā zobus varēja izsist braucot, slavējiet Dievu, ka kaut 2km ir asfaltēti!

pirms 9 gadiem, 2011.10.01 15:05

uhhhh

ahhhh, tu debīliķi, budžeta nauda no kuras nodrošina līdzfinansējumu vietējā vara un ceļu šķūrēšana ziemā ir divas dažādas lietas. Vispirms noskaidro par ko, un no kādiem līdzekļiem maksā un tad d**s.

pirms 9 gadiem, 2011.09.30 19:59

Arī tai čuhņā dzīvo cilvēki, kuri arī ir Mežotnes pagasta iedzīvotāji ( un liekas ka labāki nekā tur kur dzīvo ahhhh) un maksā nodokļus. Un kā pa brīnumu arī šie cilvēki grib dzīvot bez putekļiem un dubļiem. Vai tad pa Mežotnes asfaltu nebraukā vēl lielāka un smagāka traktortehnika, liekas ka nekas traģisks šim asfaltam nav noticis. Un nevis 200 metrus asfalta, bet ka tevi nelabais - gandrīz 2 km.

pirms 9 gadiem, 2011.09.30 18:48

ahhhh

Loham uhhhh:

Tu, idiņ, palasi, ko nodrošina vietējā vara un tad ļerksti...

pirms 9 gadiem, 2011.09.30 15:22

uhhhh

Ja tu savā būtībā esi tik aprobežots, tad neraksti labāk neko. Ziemas šķūrēšanai nav nekāda sakara ar Lauku atbalsta dienestu. Idiot, tu!

pirms 9 gadiem, 2011.09.30 14:11

ahhhh

Vēl joprojām nesaprotu, kāda jēga bija par tādu naudu čuhņas vidū i e d i r s t 200 metrus asfalta! Ja jau mūsu pagsts ir tik bagāts, lai neaizmirst, ka nauda jāatlicina arī ziemā ceļu šķūrēšanai...
Nez, kas tās bedres lāpīs, kad traktortehnika ''smalkajā'' asfaltā izsitīs bedres! Varbūt pats Līkais????

pirms 9 gadiem, 2011.09.30 13:40

Vietējās ziņas