Dambretisti spēlē Ziemassvētku turnīru

Grūti apturamā «Covid-19» infekcija jau otro reizi spējusi tikai mainīt dambretes spēļu formātu, bet ne sacensību kaismi. Kā jau ierasts, visu decembri turpinās tiešsaistes dambretes spēļu turnīri – gan Latvijas Dambretes federācijas rīkotie, gan arī biedrību organizētie.

Tā 19. un 20. decembrī biedrība «Prāta laiks» un biedrība «Diagonāle» ar Vsevoloda Teterina atbalstu rīkoja divus Ziemassvētku turnīrus, kuros ļoti labi panākumi Bauskas novada dambretistiem.

Pieaugušo Ziemassvētku turnīrā, kas notika 19. decembrī, uzvarēja baušķenieks Mārtiņš Junkurēns. Ceturtajā vietā Reinis Štāls, septītais – Jānis Fārnests. Tā liecina tiešsaistes turnīru interneta vietnes playok.com informācija.

Jauniešu turnīrs notika 20. decembrī. Bauskas novada Bērnu un jaunatnes sporta skolu pārstāvēja 12 audzēkņi, bet kopā bija 40 dalībnieku. Uzvarētājas godā šoreiz Keita Enija Platā, pārspējot ļoti spēcīgus pretiniekus. Ceturtajā vietā kopvērtējumā un trešais starp puišiem Denijs Vilhelms Krauklis. Tālāk seko virkne baušķenieku: piektais – Roberts Maikūns, sestā – Zane Lea Zunda, septītais – Jurģis Stīpnieks.

Noslēgumam tuvojas Latvijas Dambretes federācijas rīkotā Ziemas kausa izcīņa simtlauciņu dambretē – palicis aizvadīt pēdējo, piekto posmu. Rezultātus var aplūkot mājāslapā dambrete.lv.

Pēc četriem posmiem kopvērtējumā U8 grupā meitenēm sestā ir Rūta Arāja, zēniem astotais ir Verners Fībigs. U10 grupā meitenēm trešā ir Z. L. Zunda, piektā – Elīna Arāja. Zēniem labākais starp baušķeniekiem ir Roberts Maikūns – astotā vieta.

Vidējā vecuma U13 grupā baušķeniecēm pašlaik nav augstu sasniegumu – Z. L. Zunda ir astotajā vietā, bet K. E. Platā – 11. pozīcijā. Puišiem astotajā vietā J. Stīpnieks. Pieaugušajiem piektajā vietā ir Jānis Fārnests, bet tur rezultāti ir ļoti brīvi, no otrās vietas šķir tikai daži punkti, kas nozīmē, ka viss izšķirsies pēdējā kārt

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas