Dambretisti turpina spēlēt internetā

Internetā turpinās Latvijas Dambretes federācijas kausa izcīņa gan 64, gan 100 lauciņu dambretē. Sacensībās aizvadīti četri vai trīs posmi, un par medaļām turpina cīnīties Bauskas novada jaunie un pieaugušie dambretisti.

Turnīrā plānoti septiņi posmi, un sacensības noslēgsies maija beigās. Parasti šajā laikā arī beidzas lielie Latvijas turnīri un vasarā seko pasaules un Eiropas čempionāti. Kā būs šogad, pagaidām nevar prognozēt, bet, visdrīzāk, starptautiskās sacensības nenotiks.
Jaunākajā U10 un U13 grupā baušķenieki turpina cīnīties par medaļām. 64 lauciņu dambretē otro vietu U13 grupā pārliecinoši notur Bauskas novada Bērnu un jaunatnes sporta skolas audzēkne Keita Enija Platā. No pirmās vietas viņu šķir tikai daži punkti. Savukārt puišiem U13 grupā ceturtajā vietā ir Jurģis Stīpnieks. U10 grupā meitenēm pašlaik trešā labākā ir Zane Lea Zunda, un turpat blakus ir Elīna Arāja, kas atrodas ceturtajā vietā. 100 lauciņu dambretē U13 grupā piektajā vietā ir Everts Rūdolfs Lepsis.

Pieaugušajiem 64 lauciņu dambretē pēc trim posmiem otrajā vietā ir baušķenieks Jānis Fārnests, kurš ar katru posmu uzrāda aizvien labāku rezultātu. Šeit kopā ar pieaugušajiem spēlē arī Everts Rūdolfs Lepsis un Denijs Vilhelms Krauklis, bet viņi pašlaik nav līderu vidū. Abi puiši piedalās arī 100 lauciņu dambretes pieaugušo turnīros.

Informācija par turnīriem atrodama mājaslapā dambrete.lv. Piedalīties var visi interesenti, iepriekš piesakoties pie sacensību organizatoriem.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas