Darba grupa turpina pētīt «Anneles» pārvietošanu 6

Apstākļus, kādi varētu būt bērnunama «Annele» audzēkņiem Mežotnes internātskolas telpās, šodien, 31. janvārī, izzināja Bauskas rajona Padomes izveidotā darba grupa. Mācību iestādes direktore Sarmīte Ulnicāne izrādīja sadzīves, ēdināšanas telpas, pārrunātas brīvā laika pavadīšanas un sportošanas iespējas, stāsta darba grupas vadītāja vietnieks Rihards Melgailis. «Nākamā darba grupas sēde būs 7. februārī. Katram ekspertam jāsagatavo savs viedoklis par Mežotnē redzēto atbilstīgi savai kompetencei,» atklāj R. Melgailis. «Bauskas Dzīve» jau rakstījusi, ka darba grupā iekļauti izglītības, finanšu, sociālā darba speciālisti, pašvaldību darbinieki. Līdz 25. martam grupai jāsagatavo atzinums un priekšlikumi par iespējamo bērnunama pārcelšanu no Bauskas uz Mežotni.

Pievieno komentāru

Komentāri 6

W

Gribētos zināt,ko par šo visu domā Mežotnes internātvidusskolas pedagogi? Vai DARBA GRUPA apspreidās arī ar šī skolas pedagogiem un strādājošo personālu?LGS noteikti skolā iesoļoja kā Napoleons.Tikai šaubos vai viņu tur uzņems ar atplestām rokām.Uzskatu,ka viņa nedrīkstētu strādāt ar bērniem un kur nu vēl par izglītības iestādes vadītāju.Un ko domā paši skolēni par gaidāmajām pārmaiņām?vai DARBA KOMISIJA arī aprunājās ar skolēniem?Vai tas viss notiek apejot cilvēkus,kurus tas skar vistiešāk?

pirms 13 gadiem, 2008.02.03 13:58

maza

var jau tur berniņi dzīvot, bet nu nejau pēc LG..tas tak ir mežon;igi, jo kāda viņa ir...
tad lai paliek S.Ulnicāne par direktori,jo runas ir tādas kad direktore būšot LG...

pirms 13 gadiem, 2008.02.01 09:48

vērotāja

kādas problēmas?? bet noteikti pašus mazākos ķiparus pārcelt uz SOSU - noteikti!!!!! ja sākas kliegšana - tad uz valmieras SOSU! runa ir par bērniem - arī par ļoti maziņiem!! tādiem jāaug starp normāliem cilvēkiem un normāla izskata mājā!!

pirms 13 gadiem, 2008.01.31 19:33

totiņa

tā būs ļoti liela katastrofa, ja Mežotnes skolu parņems LG...
Bērni vairs nespaes reāli dzīvot pēc tādiem noteikumiem kādi b;us pēc LG...Nabadziņi....

pirms 13 gadiem, 2008.01.31 17:09

kūla

Nu, ko atkal pielēja ugunskuram degmaisījumu.

pirms 13 gadiem, 2008.01.31 16:06

malēnietis

Kurš tik ļoti interesējās par šo tēmu. Zem šī raksta ir saistītās ziņas ar visiem gandrīz 300 komentāriem. vajadzētu BDz organizēt gada beigās "zvaigžņu lietu" ar rakstu varoņiem un nevaroņiem ,par kuriem būs visvairāk komentāru. Pašlaik neapstrīdama līdere ir LG. Galvenā balva varētu būt- 10 dienu dzīvošana bērnu namā- bez skolas apmeklējuma, apaviem, apģērba , ar rupju lamāšanos u.c. ekstrām

pirms 13 gadiem, 2008.01.31 16:04

Vietējās ziņas