Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Darbu sāk Izglītības nodaļa 89

Jaunizveidotā izglītības nodaļa (IN) Bauskas novada administrācijā 9. maijā sāk darbu, portālu informēja novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste Lelde Podniece. Nodaļu vadīs Ģirts Bernauts, tajā strādās trīs metodiķes: Māra Bauvare, Līga Kļaviņa un Olita Vulāne. Speciālisti strādās bijušās Izglītības pārvaldes telpās Katoļu ielā. Visi speciālisti pieņemti darbā, nosakot viņiem trīs mēnešus pārbaudes laiku. Jaunais nodaļas vadītājs Ģ. Bernauts noliedza bažas, ka varētu rasties problēmas izglītības iestāžu darbībā mācību gada beigās un noslēguma pārbaudījumu norisē: «Viss ir sagatavots, lai darbs noritētu sekmīgi.»

Pievieno komentāru

Komentāri 89

ja tā Kļaviņa un Bavare būtu mazliet drosmīgākas, viņas izcīnītu , ka viņām nav nekas jātmaksā, jo viņas tika palaistas, un konkurss tika uz šim amata vietām izsludināts. Viņām tikai bail, jo viņu priekšnieks tagad ir deputātiem savējais.. Kļaviņai var būt nē, viņai spēcīga aizmugure Kolužs, bet Bavarei gan, zinot kā viņa pamzemojās, kad piedalijās konkursā uz metodiķes vietu. Laikam jau mūsu novadā likumi nestrādā, jo ir viens cilvēks ar savu ""spēcīgo""juristu, kuri diktē, kas, kam un kapēc jānotiek, un deputāti ar saviem spēcīgajiem Q koificentiem, savas smadzenes kustina tikai vienā virzienā! Depuāti pat nesaprot, ka viņi paši iet pret saviem lēmumiem. Tikai jācer, ka vēlēšanas beidzot pieliks punktu tam vājprāta murgam. Lai jau strādā tā IN, bet vismaz citas iestādes netiks pakļautas tādām inkvizīcijām un cilvēkiem nebūs jātrīc, ka tik neizpelnas viena otra nepatiku.

pirms 7 gadiem, 2013.05.14 06:26

'"piedāvā nodibināt vai turpināt amata pienākumu izpildi" ??? Vai tad kādam to piedāvāja? Nedēļu abas darbinieces bija bez darba, gāja uz konkursu, ļāva sevi pazemot "kompetentai" žūrijai, tagad atvergos tos trīs "pārbaudes" mēnešus bez nekādām garantijām, ka tautas kungiem un kundzēm izklanīsies un izdarīsies visu pa prātam un turpinās šo darbu. Gan jau atradīsies paklausīgāki un pazemīgāki iztapoņas, kas tiks pieņemti pēc 3 mēnešiem. Jo darba spējas, rezultāti, prasmes un zināšanas jau šajā novadā nevienam nav vajadzīgas, kā to 28.marta domes sēdē plašai iedzīvotāju daļai uzskatāmi pauda kolorītās personības no sazvērnieku kliķes- galvenais- akla paklausība un mutes turēšana.

pirms 7 gadiem, 2013.05.13 23:49

ahā

tad sanāk, ka tie paši deputāti, kas likvidēja iestādi, šodien pieņēma lēmumu, ka tomēr nelikvidēja, bet dažiem "piedāvāja" vēl mazliet palikt un pastrādāt:))) tātad nelikumīgi noēsto darbinieku izredzes tiesā uzvarēt ir patiešām reālas!

pirms 7 gadiem, 2013.05.13 23:47

'"piedāvā nodibināt vai turpināt amata pienākumu izpildi" ??? Vai tad kādam to piedāvāja? Nedēļu abas darbinieces bija bez darba, gāja uz konkursu, ļāva sevi pazemot "kompetentai" žūrijai, tagad atvergos tos trīs "pārbaudes" mēnešus bez nekādām garantijām, ka tautas kungiem un kundzēm izklanīsies un izdarīsies visu pa prātam un turpinās šo darbu. Gan jau atradīsies paklausīgāki un pazemīgāki iztapoņas, kas tiks pieņemti pēc 3 mēnešiem. Jo darba spējas, rezultāti, prasmes un zināšanas jau šajā novadā nevienam nav vajadzīgas, kā to 28.marta domes sēdē plašai iedzīvotāju daļai uzskatāmi pauda kolorītās personības no sazvērnieku kliķes- galvenais- akla paklausība un mutes turēšana.

pirms 7 gadiem, 2013.05.13 23:37

Izskatās, ka vēl viens nelikumīgs lēmums, kapēc viņām jāatmaksā atlaišanas pabalsti, ja viņas reāli arī tika atlaistas un tad konkursa kārtībā, izturot konkursu, atlasi, tika pieņemtas, nevis atjaunotas amatos! Nu tas Makulēs dikti spēcīgs jursits:))))) Tur kautas nav kārtībā, kaut kas tur atkal tiek veidots!

pirms 7 gadiem, 2013.05.13 21:43

Izvilkums no Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu un darbinieku atlīdzības likuma
17.pants. Atlaišanas vai atvaļināšanas pabalsts
...
(3) Ja amatpersonai (darbiniekam), kuru atbrīvo no amata (dienesta, darba), pamatojoties uz šā panta pirmajā daļā minēto, piedāvā nodibināt vai turpināt amata (dienesta, darba) pienākumu izpildi tajā pašā vai citā institūcijā un ja amatpersona (darbinieks) šim piedāvājumam piekrīt, atlaišanas vai atvaļināšanas pabalstu tai neizmaksā.

un un un Šā panta pirmā daļa ir šāda:
(1) Amatpersonām (darbiniekiem), izņemot karavīrus, ar kurām tiek izbeigtas amata (dienesta, darba) attiecības sakarā ar institūcijas vai amata likvidāciju, ...
.. tālāk ir vērts ielūkoties likumā

Bet tur laikam notiek tas, kam JĀNOTIEK
Varbūt aizejam turp un kopā paklausāmies, kas un kā tur notiek?

pirms 7 gadiem, 2013.05.13 20:43

Ah tad IN brauks pa skolām un vētīs, kurš direktors ir lojāls Vienotības programmai, tas der, kurš nē, to mainīs nost? Nu 1. jūnijs nav aiz kalniem, būs kažoks jāmet uz citu pusi ? Ko tad , ja Sprinķe vinnē tiesā! Kaut kāds murgs, kas notiek!

pirms 7 gadiem, 2013.05.13 10:47

to 11.05 17.01:28 Tas ir tikai Jūsu personīgais vērtējums, bet ne kolektīva domas.

pirms 7 gadiem, 2013.05.13 10:29

BAUSKAS NOVADA DOMES ĀRKĀRTAS SĒDES
DARBA KĀRTĪBA

3. Par likvidētās iestādes „Bauskas novada Izglītības pārvalde vadītājas A.Spriņķes rīkojumu daļā par atlaišanas pabalstu izmaksāšanas atcelšanu.(Attiecas uz M. Bavari un L.Kļaviņu)
ziņo: Makulēns.
Vai tad viņas netika atlaistas no darba, un tad konkursa kārtībā, pieņemtas? KAS TAI DOMĒ NOTIEK?

pirms 7 gadiem, 2013.05.13 10:24

INAM

"atklā,apbrauksāmim,skārtot,sitēmu,domašanu",- jā tiešām jauna un progresīva iestāde-varbūt šādus jaunvārdus novada skolās ieviesīs, lai taču beidzas tā līdzšinējā "stagnācija". Un pirms prasi, lai citi komentātāji atklāj vārdus, uzvārdus, vispirms pats to izdari!

pirms 7 gadiem, 2013.05.12 11:37

Vienotība

Pārsteidzami! Tādi rezultāti un tikai divās dienās!!!! Urā biedri!!! Progress ir sasniegts!!Tad kādas pārmaiņas būs pēc nedēļas, nu vienkārši veiksmes stāsts!!!

pirms 7 gadiem, 2013.05.12 11:20

IN

Nu re ir cilvēki, kuri jau novērtē IN darbu, tikai labi būtu atklā savu vārdu uzvārdu nav ko kautrēties, citādi jau cilvēki, nezin , vai tā ir patiesība! Mēs līdz vēlēšanām apbrauksāmim visas skolas un pedagogi sapratīs, kā ir patiesībā. Mēs esam jauna , progersīva iestāde, kuras mērķis ir skārtot Bauskas novada stagnējošo skolu sitēmu, lai tā būtu efektīva un ilgdzīvojoša un ar perspektīvām nākotnē! Mēs panāksim, lai katrā skolā būtu tādi vadītāji, kas ir spējīgi mainīt savu domašanu, būt radoši, saprotoši un galvenais strādāt griboši ne tikai savas skolas, bet visa novada labā. Daudzi saprot, ka iepriekšējā sistēma nedarbojās, ne skolu, ne skolēnu ne novada attīstībai! Būsim atklāti!

pirms 7 gadiem, 2013.05.12 08:07

nē, viņi bija pie mums Griķu pamatskoliņā, Tā lūk! un bija labi, pat ļoti labi! Lietišķi un visādi citādi zinoši!

pirms 7 gadiem, 2013.05.11 17:01

Ah tad tā skoliņa Bauskas pamatskola, nu skaidrs!

pirms 7 gadiem, 2013.05.11 16:35

Jānītis pats kā pīrādziņš,rīta kafijas rituālu pats nenokavēs , uzservēs arī inspektoriem.

pirms 7 gadiem, 2013.05.11 10:14

Tagad jau vismaz būs kas braukā pa skoliņām un Vienotību slavina! Lai vecas jaunizveidoatajau IN, strādājiet godīgi un ar cieņu pret skolām un to darbiniekiem, un galvenais atsevišķu partiju interešu ietekmē nevajag optimizēt skolas, jo lauki bez skolām paliks tukši, domašim 10 soļus uz priekšu pirms pieņemam kādus nepārdomātus lēmumus. Principā, vai ir IN , vai IP tas ir maznozīmīgi svarīgākais, lai , tiešām, aizstāv savu nozari un rūpējas par to un paliek lojāli saviem tiešajiem pienākumiem, nevis partiju interesēm.

pirms 7 gadiem, 2013.05.11 08:35

Skoliņā Jānīts pīrādziņus uzservēja ar?????

pirms 7 gadiem, 2013.05.10 23:32

Vietējās ziņas