Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Darbu sākusi SIA «Vides serviss» mobilā brigāde 4

Šonedēļ aktīvi remontdarbi notika Dārza ielas 18. mājas pagrabā – tika mainītas siltā ūdens caurules. SIA «Vides serviss» namu apsaimniekošanas nodaļas darbu vadītājs Vasilijs Golovčanskis informēja, ka pagrabos tiek mainītas siltā ūdens un cirkulācijas caurules līdz stāvvadiem. Par remonta darbu iemeslu kļuva siltā ūdens trūkums vienā no kāpņu telpām, kā arī vāja ūdens cirkulācija. Darbu gaitā atklājās nepatīkami skati – nosēdumi dažviet caurulēs bija atstājuši tikai nelielas šķirbiņas.

«Māja Dārza ielā 18 ir pierādījums tam, cik svarīgi, ka daļa apsaimniekošanas maksas tiek novirzīta kopējam uzkrājumam. Dārza ielā 18 tie ir 2,5 santīmi no kopējās apsaimniekošanas maksas. Lai gan mājā ir daži lieli parādnieki, pārējie iedzīvotāji regulāri veic maksājumus un ātri sakrāj uzkrājumu, ko var ieguldīt nama labiekārtošanas darbos. Nereti iedzīvotāji vēlas samazināt apsaimniekošanas maksu līdz minimumam, bet ir vērts apsvērt domu par uzkrājuma veidošanu,» tā SIA «Vides serviss» sabiedrisko attiecību speciāliste Aiva Avota-Zalstere.

Darbus veic nesen izveidotā mobilā brigāde – Konstantīns Mališevs un Ilgars Leiters. Viņu uzdevums būs santehnikas komunikāciju sakārtošana pagrabos. Iegādās speciālu mikroautobusu un aprīkojumu darbu veikšanai. Aizvadītajās divās nedēļās vīri strādāja Dārza ielā 18 un palīdzēja novērst ar apkuri saistītas avāriju situācijas.

Negaidīti, ka nepatīkamākie pārsteigumi mobilajai brigādei pašlaik ir nevis cauruļu sliktais stāvoklis, kam darbinieki bija gatavi, bet gan blusas, kas apstājušas strādniekus. «Namu iedzīvotāji māju pagrabos centīgi piebaro klaiņojošus suņus un kaķus, tāpēc strādnieki tagad sūdzas par blusām,» stāsta A. Avota-Zalstere.

Nākamie mobilo brigādi varētu sagaidīt Salātu ielas 33. mājas iedzīvotāji. Tiesa, darbi sāksies tikai tajā gadījumā, ja tiem piekritīs nama dzīvokļu īpašnieku kopsapulce.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

Haris

Tāds pats skats ir arī vecajos radioatoros. UN tad vēl brīnās, ka dzīvoklī nav siltuma. Ja vien būtu nauda, daudz ko vajadzētu nomainīt!

pirms 6 gadiem, 2013.12.13 09:00

maša

Savā dzīvoklī tev neviens neliedz radiatorus mainīt , tas ir dz. īpašnieka kompetencē.

pirms 6 gadiem, 2013.12.14 15:18

Vietējās ziņas