«Dartijas» basketbolisti uzmanības centrā 1

Iecavas novada basketbola kluba (BK) «Dartija» saspēles vadītājs Gatis Justovičs atzīts par Latvijas Basketbola līgas 3. divīzijas čempionāta (LBL3) vērtīgāko spēlētāju decembrī,  liecina Latvijas Basketbola savienības informācija.

Decembrī BK «Dartija» uzvarēja visas četras spēles. G. Justovičs laukumā pavadīja vidēji 32 minūtes un divas sekundes, guva 13,7 punktus, izcīnīja 4,5 atlēcošās bumbas, iedeva 8,5 rezultatīvas piespēles, pārķēra 4,3 bumbas, un vidējā spēles efektivitāte viņam bijusi 23,5.

Veiksmīgais saspēles vadītājs ir arī viens no «Aldara» Latvijas Basketbola līgas basketbola kluba «Jelgava» treneriem. BK «Dartija» treneris Voldemārs Pārums jau pirms sezonas atzina, ka nevar rēķināties ar to, ka G. Justovičs vienmēr varēs palīdzēt komandai, jo BK «Jelgava» prasības tomēr ir primāras. Decembrī spēlētājam bija vairāk iespēju piedalīties sacensībās, un viņa paveikto novērtēja. Iecavnieku sasniegto 2014. gadā paslavējuši jau otro reizi – par oktobra vērtīgāko spēlētāju atzina komandas centru Ģirtu Hauku.

BK «Dartija» vienība pašlaik ar 11 uzvarām un vienu zaudējumu ir pārliecinoša LBL3 A grupas līdere. Komandu šīs nedēļas nogalē gaida divas spēles viesos Vidzemē. Savukārt mājās, sporta namā «Dartija», atlicis aizvadīt divas izšķirošās cīņas par pirmo vietu tabulā – 21. janvārī ar «Salacgrīvas» vienību, bet 28. janvārī ar komandu «Dārznieks/Cēsu sporta skola».

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Vietējās ziņas