Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Dārza iela Bauskā kļūs līdzenāka 2

Plānots, ka līdz nākamās nedēļas beigām tiks pabeigti Dārza ielas remontdarbi posmā no Zaļās ielas līdz Saules ielai, portālu informē Bauskas novada domes priekšsēdētājs Valdis Veips. «Dārza ielas posmā līdz poliklīnikai nebija jēgas aizpildīt bedrītes - tās bija cita pie citas, tāpēc pieņēmām lēmumu mainīt visu asfalta segumu,» stāsta Bauskas novada domes saimnieciskās nodaļas vadītāja vietnieks Voldemārs Čačs.  Pēc tam, kad SIA «Viona» nofrēzēja asfalta virskārtu, izrādījās, ka jāveic arī trotuāra remonts. «Lai uzlietu asfaltu, ir nepieciešams nomainīt bortakmeņus, to darot, gabaliem lūst trotuāra segums, tāpēc radās vajadzība mainīt arī to,» stāsta saimnieciskās nodaļas vecākā speciāliste Agita Eglinska. Tiek plānots, ka remontdarbu aptuvenās izmaksas būs Ls 30 000.  Remontdarbi tiek finansēti no pašvaldības budžeta. Būvdarbu laikā notiek asfalta frēzēšana, uzklās jaunu segumu. Bruģēs arī trotuāru, vecās plātnes noņēma no 3. līdz 6. jūnijam. Darbus Dārza ielā veic SIA «Viona».  Jau pavasarī baušķenieki vislielāko neapmierinātību pauda tieši saistībā ar Dārza ielas posmu ceļā uz poliklīniku un slimnīcu. Tāpēc aptaujātie iedzīvotāji bija apmierināti, ka sākušies remonta darbi. Turklāt pašlaik tie arī satiksmei netraucējot, lai tikai remontdarbi neturpinās visu vasaru.  «Nav tā, ka šādus darbus var uzreiz pabeigt. Kad aplēsts remonta apjoms, tiek veikta cenu aptauja, lai atrastu uzņēmumu, kas to veiktu ātrāk un lētāk. Kamēr tas notika, darbi kavējās. Tagad plānojam, ka pusotras nedēļas laikā vai pat ātrāk remonts tiks pabeigts,» tā Bauskas novada domes priekšsēdētājs Valdis Veips. Tikmēr Bauskas citās ielās turpinās bedrīšu remonts. SIA «Vides serviss» labiekārtošanas nodaļas vadītājs Vladimirs Karpičs informēja, ka darbi paveikti par vismaz 80 procentiem. «Šonedēļ un nākamnedēļ būs cauri. Palikusi Bērzu iela, Dārza ielas bedrītes. Visvairāk darba būs Rīgas ielā. Tad vēl strādāsim vecpilsētas šķērsielās, kur jāremontē salīdzinoši neliela platība,» stāsta V. Karpičs.  Asfaltu SIA «Vides serviss» ved no rūpnīcas Jelgavā. Divas kravas dienā ļauj nosegt no 50 līdz 60 kvadrātmetriem bedrīšu. Katra krava tiek izlietota apmēram trīs stundu laikā. V. Karpičs lūdz auto īpašniekus gadījumos, kad uz brauktuves tiek veikti remontdarbi, uz laiku aizdzīt novietotās mašīnas, lai netraucētu strādniekiem. Speciālists atzīst, ka nākamie remontdarbi notiks rudenī, kad parādīsies jauni bojājumi uz brauktuvēm.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

B.i.

tik daudz prāta jau nevienam no remontā iesaistītajiem nevarēja būt, lai izdomātu, ka ielas remonta laikā varētu atvērt krustojumu ar Slimnīcas ielu, vien noņemot dažus posmus sētas un tos pāris tirgotājus uz laiku noliekot citā vietā. Kas tad šiem lemt un domāt nespējīgajiem novada speciālistiem ir baušķinieku un iebraucēju neērtības remonta laikā, nospļauties, ka tik pie tūkstots latu katram domes speciālistam kabatā...

pirms 7 gadiem, 2013.06.08 11:34

.

Un tālāk, līdz slimnīcai, vai pie aptiekas stāvlaukuma- Jūsuprāt bedru nav? Tur arī bedrītes ir cita pie citas. Gadījās radinieci vest uz traumpunktu, nu arī tur ceļš ir zem katras kritikas, un vēl iekrita acīs, ka daudz automašīnas sastājušās Dārza ielas kreisajā pusē pretī aptiekai, bet vai tas ir atbilstoši CSN?! Tiek nobloķēta iela, ka "ātrie" knapi var izbraukt. Kur šerifs?

pirms 7 gadiem, 2013.06.07 08:12

Vietējās ziņas