Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Daudzbērnu ģimene meklē atbalstu savas mājvietas iekārtošanai 4

Ar labdarības tīkla ziedot.lv palīdzību tiek vākti līdzekļi astoņu bērnu mātei iecavniecei Sanitai Dombrovskai, lai iekārtotu ģimenei savu mājvietu.Sanita ar bērniem uz Iecavas novadu atnākusi pērnvasar, jo šeit viņai pēc ģimenes krīzes laipni cilvēki piedāvājuši pajumti. Tagad S. Dombrovska ieguvusi nomā pašvaldības zemesgabalu un nokārtojusi dokumentus, lai varētu uz tā būvēt māju.«Vēlamies celt paši savu māju uz zemesgabalā nodegušas ēkas pamatiem,» «Bauskas Dzīvei» stāsta Sanita, «gribējām savu stūrīti iekārtot pašu spēkiem, tomēr tam līdzekļu nepietiek, jo patlaban iztiekam tikai no pabalstiem.» Saimnieki, kuri Sanitai ar bērniem atvēlējuši labi iekārtotas telpas, esot ļoti atsaucīgi. Ģimene palīdz saimniekiem dārza un lauku darbos, tomēr pēc gada dzīvošanas citu labvēlībā Dombrovsku saime vēlas paši nostāties uz kājām.Saimnieks ieteicis Sanitai meklēt palīdzību labdarības organizācijās, un atbalstu uzņēmusies programmas «Paēdušai Latvijai» komanda, piedāvājot savu ziedojumu tālruni 90006488 naudas vākšanai. Kā «Bauskas Dzīvei» paskaidroja ziedot.lv vadītāja Rūta Dimanta, piektdienas, 27. maija, vakarā LNT raidījuma «Degpunktā» laikā saņemto zvanu ziedojumi tiks veltīti tikai Dombrovsku ģimenei, iegādājoties mājokļa iekārtošanai vajadzīgo.Sanita lūdz arī atsaukties cilvēkus, kas var ziedot būvniecības materiālus: «Mums nevajag jaunas lietas, mēs izmantosim arī to, kas kādam palicis pāri. Esam jau attīrījuši pirms trim gadiem nodegušās mājas pamatus, lai uz tiem varētu sākt būvēt.» Ziedotāji «graudā» var izmantot kontaktus mājaslapā ziedot.lv.Iecavas pašvaldības sociālā dienesta speciāliste darbam ar ģimenēm Arta Manuša «Bauskas Dzīvei» teic, ka S. Dombrovska regulāri saņem likumā paredzēto un labdarības organizāciju piešķirto atbalstu, ļoti apzinīgi rūpējas par bērniem, aktīvi piedalās nodarbībās ar psihologu, motivācijas grupā, ģimeņu biedrības «Marabella» sarīkojumos. Kā informē R. Dimanta, «Paēdušai Latvijai» Dombrovsku ģimenei palīdz jau no 2008. gada, sniedzot atbalstu pēc iepriekš pārciestas vardarbības.S. Dombrovska paskaidroja, ka nokārtojusi alimentu saņemšanu no bijušā vīra, kuru bijusi spiesta pamest pēc nomācošas vardarbības gan pret viņu, gan bērniem. Ģimenes māte uzsver, ka ar pateicību saņemtu atbalstu patstāvīgam atspērienam, taču negaida tikai dāvanas no citiem, bet ir gatava strādāt un pēc iespējas uzturēt bērnus.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

Aina

negribētos neko piesaukt, bet uz nodegušiem pamatiem neko otrreiz neceļ....

pirms 9 gadiem, 2011.05.30 17:41

biete

Konkrēti- vai šopavasar ir iestādīti kartupeļi, sīpoli, iesēti burkāni, bietes ko ziemā varēs likt galdā lai nebūtu jāprasa- iedodiet man un maniem bērniem. Neesmu skopa, bet savu darbu protu novērtēt. Dodot un ziedojot gandarījums ziedotājam rodas tikai tad, kad redzi ka tas ir novērtēts .Nevis vienreizējs pasākums lai rīt atkal prasītu- atkal gribu ēst, dod!

pirms 9 gadiem, 2011.05.29 12:38

skumji

IR teiciens-viena pagale nedeg!Zinot šo ģimeni....nu nelamājiet gan pašvaldību!!!!!!!Pajautājiet Dāviņu pašvaldības viedokli kur iepriekš dzīvoja ģimene!Visi apkārt ir vainīgi...pie psihologa ar var staigāt katru dienu un jēgas no tā?Ar visu gadu gaitā palīdzēšanu ir pierasts pie tā -pienākas!Jā ār žēlošanu,es pati esmu palīdzējusi šai ģimenei ...un redzējusi kas notiek pēc tam!!!!!!!!!!!!

pirms 9 gadiem, 2011.05.29 10:47

nu kāpēc tā

Bet kāpēc tad tas viss bija jāsāk ar meliem, ka Iecavas pašvaldība mātei ar 8 bērniem , kas aizbēgusi no vīra- varmākas , ierādījusi dzīvošanai nodegušu graustu, tas bija gan TVnetā, Delfos u.t.t, un cilveki komentāros lamāja Iecavas pašvaldību, sociālo dienestu, ka visus "tos resnos cūkas"vajag nosist, draudēja ar likuma pantiem , bet ........ šeku reku tas nav tā.......uz nomāta zemes gabala grib celt pati LABPRĀTĪGI māju uz veciem nodegušas mājas pamatiem.....Nu kāpēc tā, kāpēc jāmelo un jātaisa tāda ažiotāža, lai tikai cilvēkus iežēlinātu?

pirms 9 gadiem, 2011.05.28 18:28

Vietējās ziņas