Daudzcīņieki sāk sezonu

Vieglatlētikas sezonu jaunajā gadā visaktīvāk atsākuši daudzcīņas sporta veida pārstāvji, turklāt startējot ne tikai daudzcīņā, bet arī individuālās sacīkstēs.

Pirmais starts šogad Vecumnieku puisim Reinim Krēgeram, kurš studē ASV Kanzasas universitātē. 9. janvārī sacensībās iekštelpās Lorensā R. Krēgers augstlēkšanā pieveica divus metrus, izcīnot astoto vietu. Savukārt 60 metru barjerskrējienā atlases sacīkstēs viņš uzstādīja personisko rekordu – 8,56 sekundes, kas bija sestais labākais rezultāts. Finālā R. Krēgers skrēja lēnāk – 8,73 sekundes, izcīnot piekto vietu. Tā liecina mājaslapas tfrrs.org informācija.

Divi Bauskas jaunie daudzcīņnieki piedalījās tradicionālajā triju Baltijas valstu jauno daudzcīņnieku mačā, kas notika 10. un 11. janvārī Kuldīgas vieglatlētikas hallē. Vieglatlētikas statistiķis Andris Staģis informēja, ka kopš neatminamiem laikiem šādu maču uzvarētāji – jaunie Igaunijas septiņcīņnieki un pieccīņnieces – bija pārāki arī šoreiz, savācot 49 747 punktus. Jaunie Latvijas daudzcīņnieki bija otrie ar 45 954 punktiem, tikai nedaudz apsteidzot mūsu dienvidu kaimiņus lietuviešus, kuri savāca 45 144 punktus.

Bauskas novada Bērnu un jaunatnes sporta skolas audzēkņi palīdzēja komandai savākt nepieciešamos punktus, lai izcīnītu kopvērtējumā otro vietu, bet paši ar augstiem rezultātiem lepoties nevar. Starp juniorēm astotajā vietā Solvita Dzilnava, iegūstot 3105 punktus, bet starp jauniešiem desmitajā vietā Dāvis Kaufmanis ar 4047 punktiem. S. Dzilnavu atkal pievīla pēdējā disciplīna – 800 metru distance. Pirms tās viņa ar 2759 punktiem bija otrajā vietā, bet 800 metrus jauniete veica trīs minūtēs un 2,14 sekundēs, kamēr līdere no Lietuvas Rasa Mežekaite divās minūtes un 25,07 sekundēs. Rezultātā mūsu sportistei astotā vieta.

Šonedēļ, 17. janvārī, Kuldīgā notiks starptautiskās sacīkstes «Katrīnas kauss 2015», kur startēs Bauskas novada Bērnu un jaunatnes sporta skolas vieglatlēti Jānis Baltušs, Ilona Dramačonoka, Solvita Dzilnava, Ģirts Dubinskis, Deivids Šumskis, Rivo Vožniaks un Iecavas novada sporta skolas «Dartija» audzēkņi Rūdolfs Tonigs, Daniels Fjodorovs, Dairis Feldmanis un Raitis Fomrats.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas