Daudzcīņnieki startē Šauļos

 Vienas no pēdējām ziemas telpu sezonas sacensībām notika Šauļos, kurās visu triju Baltijas valstu jaunie daudzcīņnieki sacentās septiņcīņā un pieccīņā.

Šauļos 8. un 9. martā jau 20. reizi notika Baltijas jauno daudzcīņnieku sacensības. Uz Šauļiem devās četri Bauskas novada Bērnu un jaunatnes sporta skolas audzēkņi. Trīs no viņiem – Amanda Savicka, Kristaps Sunteiks un Kristiāns Lauva – bija iekļauti Latvijas izlases sastāvā, bet jaunākā sacensību dalībniece Gerda Kerija Dreimane startēja individuāli.

Individuāli veiksmīgākais starts izdevās Amandai Savickai. Piekāpjoties vienīgi pagājušā gada Eiropas jauniešu vicečempionei Kristīnei Blažēvicai no Jūrmalas, A. Savicka izcīnīja otro vietu. Amandas rezultāts summā – 3725 punkti – ir arī jauns sportistes personīgais rekords.

U18 vecuma grupā veiksmīgi daudzcīņu iesāka Kristaps Sunteiks, pirmajā dienā trijās no četrām disciplīnām sasniedzot personīgos rekordus. Taču otrajai dienai spēka nedaudz pietrūka, līdz ar to kopvērtējumā K. Sunteikam 4407 punkti un sestā vieta. Savukārt pēc neveiksmes tāllēkšanā izlieto ūdeni sasmelt vairs neizdevās Kristiānam Lauvam. Galā devītā vieta ar punktu summu 4138.
Sacensību jaunākā dalībniece Gerda Kerija Dreimane startēja individuāli. Viņa summā sakrāja 3415 punktus, bet viņas rezultāts būtu viņu ierindojis septītajā vietā starp U18 grupas meitenēm. Jāpiebilst, ka G. K. Dreimane ir U16 vecuma sportiste, taču šajās sacīkstēs viņa sacentās ar gadu vai divus vecākām konkurentēm.
Šādas sacensības notiek kopš 2000. gada. Tāpat kā iepriekšējās 19 reizēs komandu cīņā uzvarēja jaunie Igaunijas daudzcīņnieki, Latvijas jaunie sportisti šoreiz otrie, bet lietuvieši trešie.


Pievieno komentāru

Vietējās ziņas