Dāvim Kaufmanim nākamā pietura – Vitenberga 2

Sestdien Vācijas pilsētas Vitenbergas bobsleja trasē notiks Eiropas kausa izcīņas bobslejā pirmais posms. Sacensībās piedalīsies arī baušķenieks Dāvis Kaufmanis, kurš novembrī debitēja arī vienā Pasaules kausa izcīņas posmā.

Bobsleja un skeletona sacensības Eiropā šoruden tomēr notiek. Skaitliski dalībnieku nav tik daudz kā parasti, un skatītāju trases malās nav nemaz, bet sacīkstes tomēr notiek.

Sezona sākās ar Pasaules kausa izcīņas posmiem Siguldas trasē. Vērtējot rezultātus, izskatās, ka treneri šoreiz visvairāk uzticas Oskara Ķibermaņa un Ralfa Bērziņa ekipāžām, jo pārējās trīs pašreizējos divos posmos piedalījušās ļoti neregulāri. Tā Dāvis Kaufmanis ar stūmēju Ivo Danu Kleinbergu piedalījās tikai Pasaules kausa izcīņas pirmajā posmā 21. novembrī, izcīnot desmito vietu.

Baušķeniekam bija ceturtais labākais starts starts starp dalībniekiem. Vērtējot brauciena rezultātus pa daļām, D. Kaufmanis turējās starp labākajiem līdz pat trases vidum, bet beigas neizdevās tik labi nobraukt abos gadījumos, tāpēc tomēr desmitais.

«Sezona atklāta ar debiju Pasaules kausā un jaunu personīgo starta un finiša laiku. Skatītāju atbalsta un ovāciju klātienē pietrūka, lai varētu patiesi sajust Pasaules kausa garšu. Iegūtā pieredze noteikti noderēs Eiropas kausā. Nākamā pietura Vitenberga,» savā sociālā tīkla instagram.com kontā raksta D. Kaufmanis.

Laiku starp sacensībām baušķenieks nav pavadījis dīkā – visu aizvadīto nedēļu kopā ar vēl vienu jauno pilotu Emīlu Cipuli viņš trenējās Vitenbergā. Tur šonedēļ ieradīsies arī Oskara Ķibermaņa, Oskara Melbārža un Ralfa Bērziņa ekipāžas. Eiropas kausā Latvijai ir četras pilotu vietas, kas nozīmē, ka treneri, visticamāk, ļaus piedalīties četrām ekipāžām.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Baden Wirtemberg

Vinterberga (Winterberg), varbūt, skribent?

pirms 5 mēnešiem, 2020.12.03 12:20

Līdzjutēja.

Prieks par Dāvi. Izturību, veselību un panākumus turpmāk abiem ar brāli Lauri!

pirms 4 mēnešiem, 2020.12.31 10:50

Vietējās ziņas