Dāvinieši tiksies pensionāru ballē 2

Bauskas novada Dāviņu pagasta tradicionālā pensionāru balle iecerēta piektdien, 16. decembrī, kultūras centrā «Dāvis». Šāds pasākums notiek jau teju desmit gadu. Pēdējos gados sarīkojums vairs neesot tik kupli apmeklēts kā agrāk, jo daudzi vecļaudis aizgājuši viņsaulē, teic Inese Viļuma, pagasta kultūras darba organizatore. Ierasti satikties ierodas gan Dāviņu ciemata iedzīvotāji, gan vecļaudis no Lambārtes un Bruknas puses. I. Viļuma piebilst, ka par mūziku piektdien rūpēsies Ingrīda Zemļinska no Vecsaules pagasta Ozolaines.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

gramatika2

Latvijas Zinātņu akadēmijas Valodas un literatūras institūta valodnieces Vallijas Dambes veidotā un filol. zin. kand. T. Porītes, filol. zin. kand. B. Reidzānes un filol. zin. kand. V. Skujiņas recenzētās vārdnīcas "Latvijas apdzīvoto vietu un to iedzīvotāju nosaukumi"(Rīga, "Zinātne" 1990) 36. lpp.: – Dāviņi - dāvinieši - Bauskas r Dāviņu c.

pirms 9 gadiem, 2011.12.15 15:04

gramatika

Dāviņieši- no vārda Dāviņi. Dāvinieši - no vārda Dāvini, bet tā taču tomēr nav, ir tikai tāda vieta -- Dāviņi . Dāviņ---ieši.

pirms 9 gadiem, 2011.12.14 21:21

Vietējās ziņas