Dažādu sporta veidu pārstāvji tiekas smilšu laukumos 1

Jau šovakar, 16. jūnijā, sāksies pirmie pludmales volejbola mači Vecumnieku smilšu laukumos pie Vecā ezera. Tikmēr Bauskas novadā nedēļas nogalē pirmie mači jau aizvadīti Vecsaules pagasta Zvaigznē.

Vecumnieku kausa izcīņa smilšu volejbolā notiks trijās grupās – sievietes, vīrieši un veterāni. Sacensības plānotas divas reizes nedēļā darbdienu vakaros. Turnīra formāts būs atkarīgs no tā, cik daudz būs pieteikušās komandas.

Savukārt Vecsaules pagasta Zvaigznē 13. un 14. jūnijā notika sacensības «Zvaigznes kauss 2020», ko rīkoja Vecsaules pagasta sporta organizators Jānis Skrējāns. Sacensības notika piecās grupās. Piedalījās ļoti dažāda vecuma un dažādu sporta veidu pārstāvji – īpaši kupli bija pārstāvēti vieglatlēti, kam izdevās izcīnīt arī medaļas.

Sporta centra «Mēmele» galvenā speciāliste Inga Ūbele informēja par sacīkšu rezultātiem un pastāstīja par nākamajiem mačiem. 20. jūnijā notiks pludmales volejbola turnīrs Rundāles novada «Līdumniekos» pie Borisa Muravjova. Sacentīsies dāmas, vīri un veterāni. Savukārt Bauskas novada turnīri turpināsies 27. un 28. jūnijā Mežotnē, kur spēkiem mērosies vīri, jaunieši, veterāni un dāmas.
Tikmēr Latvijas volejbola izlases sievietes sākušas treniņus, lai piedalītos Eiropas volejbola čempionāta kvalifikācijā, – šīs sacensības nav atceltas un notiks no 15. augusta līdz 6. septembrim, turklāt komandas brauks cita pie citas. Turnīrā vēl piedalās Bosnija un Hercegovina, Slovēnija un Čehija. Tā liecina mājaslapas volejbols.lv informācija. Pašlaik saistībā ar «Covid-19» izplatību ir atcelti ļoti daudzi starptautiskie turnīri, un šis ir viens no pirmajiem, kam oficiāli sākusi gatavoties Latvijas izlases komanda.UZZIŅAI


Pludmales volejbola sacensību «Zvaigznes kauss 2020» rezultāti
Vīriešiem piedalījās desmit vienības. 1. vieta – Nauris Artimovičs un Artūrs Zaķis. 2. vieta – Artūrs Kupčiuns un Raivis Maķevics,
3. vieta – Didzis Domokejevs un Oļegs Arsentjevs.

Jauniešu grupā piedalījās četras komandas. 1. vieta – Rodrigo Naglišs un Emīls Ivanovs, 2. vieta – Andis Ezeriņš un Kristians Ezeriņš, 3. vieta – Eduards Audzevičs, Markuss Inževatkins un Linards Strjuks.

Veterāniem startēja sešas komandas. 1. vieta – Jānis Vastlāvis, Gints Gaiķens un Imants Rikšs, 2. vieta – Oļegs Arsentjevs, Didzis Domokejevs un Gedimins Ignatavičs, 3. vieta – Aivis Āns, Renārs Gumbelis un Ģirts Egle.

Dāmām piedalījās astoņas vienības. 1. vieta – Laura Pumpute, Liāna Čužinska un Tīna Zariņa, 2. vieta – Glorija Sokolovska, Marika Mihailova un Evelīna Balode, 3. vieta – Ilona Dramačonoka un Amanda Savicka.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

jop

Atbrauc viegatlēti un ir vairākums no dalībnieku skaita. Kur mūsu slavenās Mežotnes meitenes,Mežotnē laikam meitenēm kopumā 2 komandas,kuras spēlē kaut kādās līgās,kurām treneris pat no Rīgas uzzaicināts?

pirms 11 mēnešiem, 2020.06.16 14:27

Vietējās ziņas