Dedzis dzīvojamās mājas jumts Mežotnes pagastā

Vakar, 17. maijā, pusdienlaikā Rundāles novada Rundāles pagastā ugunsdzēsēji glābēji sazāģēja un no ceļa braucamās daļas novāca nolūzušu koku, informē Viktorija Gribuste,Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā inspektore.

Savukārt tās pašas dienas vēlā vakarā plkst. 22.49 Bauskas un Iecavas ugunsdzēsēji glābēji devās uz Bauskas novada Mežotnes pagastu, kur dega vienstāva dzīvojamās mājas ar izbūvētu mansardu jumts 100 m2 un starpstāvu pārsegums 30 m2 platībā. Pirms ugunsdzēsēju glābēju ierašanās no ēkas bija evakuējušies divi cilvēki. Dzēšanas darbi noslēdzās pēc trīs stundu darba.

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no 17. maija plkst. 6.30 līdz 18. maija plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Zemgales reģiona brigāde saņēma desmit izsaukumus – sešus uz ugunsgrēku dzēšanu un četrus uz glābšanas darbiem.

Savukārt visā Latvijā VUGD saņēma 65 izsaukumus – 33 uz ugunsgrēku dzēšanu, tai skaitā divu meža ugunsgrēku dzēšanu un sešu kūlas ugunsgrēku dzēšanu, 24 uz glābšanas darbiem, bet astoņi izsaukumi bija maldinājumi.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas