Deg angārs Svitenes pagastā

Vakar, 8. jūlijā, plkst. 8.20 Bauskas, Iecavas un Elejas ugunsdzēsēji glābēji devās uz Bauskas novada Svitenes pagastu, kur vienstāva angārā bija izcēlies ugunsgrēks.

Ierodoties notikuma vietā, tika konstatēts, ka angārs un tajā esošās divas kravas automašīnas jau deg ar atklātu liesmu 250 m2 platībā. Ugunsdzēsējiem glābējiem no liesmām izdevās nosargāt vairāk nekā pusi no angāra un blakus esošās ēkas. Dzēšanu pabeidza pēc nepilnu četru stundu darba, tajā piedalījās 11 ugunsdzēsēji glābēji ar četrām autocisternām, informē Viktorija Gribuste, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā inspektore.

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no 8. jūlija plkst. 6.30 līdz 9. jūlija plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Zemgales reģiona brigāde saņēma desmit izsaukumus – sešus uz ugunsgrēku dzēšanu, trīs uz glābšanas darbiem, un vēl viens izsaukums bija maldinājums.

Savukārt visā Latvijā VUGD saņēma 60 izsaukumus – 21 uz ugunsgrēku dzēšanu, 24 uz glābšanas darbiem, bet 15 izsaukumi bija maldinājumi.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas