Deg koka ēka Vecumnieku pagastā

Sestdien, 18. maijā, plkst. 3.25 Vecumnieku ugunsdzēsēji-glābēji devās uz Vecumnieku novada Vecumnieku pagastu, kur dega vienstāva koka ēka ar izbūvētu pagrabu pilnā 50 m2 platībā, informē Viktorija Gribuste, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā inspektore.

Notikuma vietā strādāja seši Vecumnieku un Baldones ugunsdzēsēji-glābēji ar divām autocisternām. Dzēšanas darbi noslēdzās plkst. 4.38, skaidro vecākā inspektore.

Aizvadītajās trijās diennaktīs, laikā no 17. maija plkst. 6.30 līdz 19. maija plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Zemgales reģiona brigāde saņēma 36 izsaukumus, 20 uz ugunsgrēku dzēšanu, deviņus uz glābšanas darbiem, un vēl septiņi izsaukumi bija maldinājums.

VUGD atgādina, ka Latvijas mežos saglabājas ļoti augsta ugunsbīstamība, tāpēc aicina cilvēkus būt uzmanīgiem un nepieļaut, ka mežā un tā tuvumā tiek veiktas darbības, kuru rezultātā rodas dzirkstele vai liesmas. Neapdomīga rīcība šādos apstākļos var izraisīt plašu un postošu ugunsnelaimi.


Pievieno komentāru

Vietējās ziņas