Deg pirts un saimniecības ēka Vecumniekos 3

26. maijā plkst. 23.30 Vecumnieku un Iecavas ugunsdzēsēji-glābēji devās uz Vecumnieku novada Vecumnieku pagastu, kur dega vienstāva pirts 60 m2 un tai klāt piebūvēta saimniecības ēka 50 m2 platībā. Pirts jumts jau bija iegruvis, kad ieradās ugunsdzēsēji. Savukārt šķūnim dega atsevišķas konstrukcijas.

Dzēšanas darbi noslēdzās plkst. 3.31, un tajos piedalījās pieci ugunsdzēsēji-glābēji ar divām autocisternām, portālu informēja Viktorija Gribuste, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā inspektore.
Aizvadītajās trijās diennaktīs, laika posmā no 24. maija plkst. 6.30 līdz 27. maija plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Zemgales reģiona brigāde saņēma 22 izsaukumus, 12 uz ugunsgrēku dzēšanu, sešus uz glābšanas darbiem, un vēl četri izsaukumi bija maldinājums.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Mirtas tante

Nav svarīgi, dega vai nedega, bet domes vadībai ir jāpieliek pie algas, - it īpaši Kalningam un arī tam dirkšķu rīkotājam, vai kā tur to nekam nevajadzīgo amatu sauc.

pirms gada, 2019.05.30 09:25

Vietējās ziņas