Degušas ēkas Brunavas pagastā

Vakar, 12. maijā, plkst. 19.27 Bauskas un Iecavas ugunsdzēsēji glābēji devās uz Bauskas novada Brunavas pagastu, kur dega vienstāva neapsaimniekotas ēkas jumts 70 m2 un saimniecības ēka 42 m2 platībā. Dzēšanas darbi noslēdzās plkst. 22.03, un tajos piedalījās astoņi ugunsdzēsēji glābēji ar trim autocisternām, informē Viktorija Gribuste, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā inspektore.
Vairākas dienas pieturoties siltam, sausam un vējainam laikam, reģistrēti vairāki kūlas un meža ugunsgrēki. Arī Bauskas novada Dāviņu pagastā dega kūla un zari 1000 m2 platībā.
Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no 12. maija plkst. 6.30 līdz 13. maija plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Zemgales reģiona brigāde saņēma 20 izsaukumus – 14 uz ugunsgrēku dzēšanu, četrus uz glābšanas darbiem, un vēl divi izsaukumi bija maldinājums.
Savukārt visā Latvijā VUGD saņēma 98 izsaukumus – 57 uz ugunsgrēku dzēšanu, tai skaitā piecu meža ugunsgrēku dzēšanu un 16 kūlas ugunsgrēku dzēšanu, 30 uz glābšanas darbiem, bet 11 izsaukumi bija maldinājumi.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas