Dejotājiem Dziesmu un deju svētkos pievienojas koristi

Pirmajā mēģinājumā Mežaparkā Rīgā šodien, 4. jūlijā, ierodas kori no visas Latvijas. Sešos rītā ceļu uz galvaspilsētu uzsāka Bauskas novada dziedātāji.

Autobusi ar koristiem pulcējās lielveikala «Rimi» laukumā. Te kolektīviem pasniedza Bauskas kultūras centra sarūpētos piemiņas suvenīrus, novada domes priekšsēdētājs Raitis Ābelnieks spēkam un izturībai katram kolektīvam dāvāja kliņģeri.
 
Rīta saules apmirdzēti, koristi lielveikala laukumā ievingrināja balsis. To dzidrais skanējums ļāva secināt, koncertiem Rīgā mūsu puses dziedātāji ir sagatavojušies. Daži pat pamanījās uzdejot, pirms sēsties autobusos un doties ceļā uz Rīgu.

Pēteris Skuja no Īslīces pagasta kora «Četri vēji» «Bauskas Dzīvei» pastāstīja, ka uz Rīgu dodas pacilātā noskaņojumā. Lai arī šie viņam nebūt nav pirmie dziesmusvētki, tomēr ik reizi, uz tiem dodoties, ir prieks un lepnums.

«Atzīšos godīgi, koncerta repertuārs nav viegls. Tomēr esam cītīgi strādājuši, dziesmas apgūtas. Esmu pārliecināts, klausītāji sestdienas un svētdienas koncertos gūs baudījumu,» tā P. Skuja.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas