Dejotājiem saspringts mēģinājumu grafiks 2

Trīs rajona deju kolektīvi šodien, 7. jūlijā, intensīvi piedalās mēģinājumos. Pa dienu viņi apgūst dejas soļus Daugavas stadionā, gatavojoties Deju svētku lieluzvedumam «Izdejot laiku». Pēc tam no pulksten 18 ir caurlaides mēģinājums un plkst. 22 ģenerālmēģinājums koncertam «No sirsniņas sirsniņai». No Bauskas rajona šajā koncertā Ķīpsalā piedalās dejotāji no Iecavas, Codes un Bauskas.«Bauskas Dzīve»ap pulksten 14 sazvanīja Iecavas kultūras nama vidējās paaudzes deju kolektīva «Iecava» vadītāju Guntaru Jansonu. Viņš apliecināja, ka pēc vakardienas gājiena visi dalībnieki ir moži un enerģijas pilni: «Laiks arī mūs lutina, nedaudz sāk līņāt, bet rēns lietutiņš ir labāks nekā svelme. Šorīt esam cēlušies pirms sešiem, pabrokastojām, tad uz mēģinājumiem. Pēc vakara koncerta skolā būsim ap pulksten vieniem naktī, tad mums būs vakariņu laiks.»Arī Tautas deju ansambļa «Jandāls» vadītāja Tamāra Lisovcova atzina, ka dejotāji ir moži, gājiens nevienu nav nogurdinājis: «Iepriekšējā naktī gulējām trīs stundas, tas ir labi. Šovakar pēc koncerta Ķīpsalā, tad gan būs nogurums. Bet mēs turamies, visi esam sveiki, veseli.» G. Jansons pauda prieku par patiesi interesanto programmu koncertā «No sirsniņas sirsniņai». Režisores Indras Rogas veidotajā programmā izmantotas populāras latviešu melodijas, tostarp mūzika no kinofilmām. T. Lisovcova piebilda, ka tiesības piedalīties šajā konkursā tika iegūtas pēc grūtas atlases. Kopumā Ķīpsalā uzstāsies 2230 dalībnieku no 75 kolektīviem. «Esmu no vairākiem dejotājiem dzirdējusi sajūsmas pilnus apzīmējumus par Ķīpsalā topošo uzvedumu. Centīsimies, lai tas tikpat ļoti kā mums, patiktu arī skatītājiem,» tā T. Lisovcova.Koncerts «No sirsniņas sirsniņai» Ķīpsalā būs 8. jūlijā, tad arī to tiešraidē varēs skatīt Latvijas televīzijā. Vēl viens koncerts paredzēts 10. jūlijā pulksten 12.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

aigars

paldies par labi saplaanoto neoficialo pasaakumu organizeesanu 88 vidusskolaa jo visi vareeja izguleeties bet ja kaads gribeeja arii naktii patuseet tad taada iespeeja viniem bij jo blakus 86 vidusskolaa arii naktiis valdiija pozetiivas emocijas jo viniem bij balles ar dziivo muuziku kur jelgavas rajona daliibnieki laipni uzneema arii bauskeniekus kas nebij atbraukusi uz sveetkiem savu miegu izguleet

pirms 12 gadiem, 2008.07.12 22:20

ki

Paldies DEJOTĀJIEM par burvīgo koncertu "Deju svētkiem-60"!Bija iespēja to noskatīties TV."No sirsniņas sirsniņai" neizdevās noskatīties,jo tika pārcelti "koru kari"uz vēlāku laiku.Priecē dejotāju perfektais matu sakārtojums, tērpi, smaidošās sejas,nostieptie pirkstgali,raitais deju solis, deju zīmējums un sirdī ielijusī mūzika.Dejotāju emocijas pārņēma arī mani.Lai vairojas prieks!

pirms 12 gadiem, 2008.07.09 11:26

Vietējās ziņas