Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Deju kolektīvs «Biguļi» aicina uz sadraudzības koncertu Bauskā

Sestdien, 8. februārī, Bauskas Kultūras centrā norisināsies  ikgadējais Latvijas Tautas deju koncerts “Tie bij’ lieli dancotāji”, kas veltīts vidējās paaudzes deju kolektīvu kopīgai sadancošanai, portālu informēja Bauskas Kultūras centrā.

Plānots, ka šogad koncertā uzstāsies Jaunolaines kultūras nama VPDK “Viducis”,  Stopiņu novada VPDK “Stopiņš”, Garkalnes novada VPDK “Madara”, Rundāles novada VPDK “Rundāle”, Bauskas pilsētas pamatskolas 5.-9. klašu deju kolektīvs “Ganiņi”, kā arī divi Bauskas Kultūras centra vidējās paaudzes deju kolektīvi “Mēmele” un  “Biguļi”. Pirmo reizi šajā koncertā piedalīsies deju ansamblis no Jelgavas novada VPDK “Svēte”, ko šogad ir sākusi vadīt pieredzes bagātā, vairāku deju kopu repetitore Santa Zemīte.

“Šogad ir “Biguļu” 40. jubilejas gads, kur uz sadraudzības koncertu tiek aicināti draugu kolektīvi, jo jubilejas koncertā, kas notiks 2. maijā Bauskas Kultūras centrā, piedalīsies tikai kolektīvi, kas ir saistīti ar “Biguļiem”,” stāsta Santa Zemīte, VPDK “Biguļi” vadītāja, koncerta organizētāja. Viņa atzīmē, ka sadraudzības koncerti notiek jau kopš viņa vada deju kolektīvu “Biguļi”, septīto gadu pēc kārtas.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas