Dekoriem Iecavā izmanto jau izveidotos zaķus

Gadumijā dekoratīvās augu kastes Iecavā ieguvušas jaunu rotājumu – Lieldienām veidotās zaķu figūras papildinātas ar Ziemsvētku rūķu cepurēm.

Zaķi ar gadalaikam atbilstīgām detaļām izdaiļoti ar niecīgu ieguldījumu, «Bauskas Dzīvei» saka novada dārzniece Sarmīte Avota.

«Pati izgatavoju un piestiprināju Lieldienu zaķu figūrām cepures. Tā ar nelielu ieguldījumu svētku rotājumus var izmantot vairākkārt,» teic speciāliste. Svētku zaķi izvietoti vairākās vietās ciemā.

S. Avota atklāj, ka arī šogad ir gana vērienīgi plāni izdaiļot Iecavas novadu arvien vairāk: «Šis ir ciemats, kuru es mīlu, kuru gribu redzēt ar katru gadu aizvien skaistāku, lai maniem bērniem un mazbērniem būtu, kur atgriezties.»

Jaunumi gaidāmi Iecavas parkā, kuram ir gatavs dendroloģiskais vērtējums, pēc kura varēs noteikt aizsargājamos kokus un sagatavot apstādījumu un vides pilnveides plānu. Iecerēts izvietot jaunas puķu kastes, izveidot stādījumus arī citviet. «Ja pašvaldības piešķirs naudu, plānots turpināt sakopt ozolu alejas,» teic dārzniece.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas