Deputāta mandātu noliek Iecavas novada domes deputāts Rinkovičs 1

Ceturtdien, 14. februārī, Iecavas novada domes ārkārtas sēdē deputāta pilnvaras nolicis iecavnieks Verners Rinkovičs.

Deputāta pilnvaru nolikšanai iemesls esot pavisam vienkāršs. «Man ir jāstājas bezdarbniekos, un nav nekāda likumiska veida, lai es varētu nolikt deputāta mandātu uz laiku vai arī strādāt bez atalgojuma un iestāties vienlaicīgi bezdarbniekos. Deputāta darbs ļoti apmierināja, labprāt iesaistītos visos jautājumos un lēmumu pieņemšanā, bet pašlaik situācija ir citādāka,» skaidro V. Rinkovičs.

Domes deputāta pienākumus viņš pildījis kopš 2017. gada jūnija pašvaldību vēlēšanām, ievēlēts no Latvijas Reģionu apvienības saraksta. Nepilnus 18 gadus strādāja a/s «Balticovo», trīs no tiem pildījis ražošanas direktora pienākumus. Nākotnes plānos ietilpst aktīva darba meklēšana. Iemeslu, kāpēc aizgājis no olu ražotnes, V. Rinkovičs nevēlas komentēt.

«Viņš iekļāvās kopējā kolektīvā, saprotami pieņēma lēmumus, esmu pilnībā apmierināts ar viņa darbu,» nu jau bijušo deputātu raksturo Iecavas novada domes priekšsēdētājs Aivars Mačeks. Lēmumu par deputātu, kas nāks V. Rinkoviča vietā, pieņem vēlēšanu komisija. Pēc saņemtā balsu skaita nākamais Latvijas Reģionu apvienības sarakstā ir iecavnieks Kārlis Sinka. Viņš ir SIA «GEKA» drukas darbnīcas vadītājs, biedrības «Arhīvs» valdes loceklis, interesējoties par vēsturiskā mantojuma saglabāšanu un popularizēšanu.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Par taisnību.

Nu tad pietiek 18.gadus zakt un krāpties.Izlidināja no Balticovo un ,lai nebūtu kauns jānoliek arī deputāta mandāts.Bet vispār kā varbūt deputāts ja tēvs bija vdk ziņotājs?Un atradās tanī lielajā šmuļu maisā.

pirms gada, 2019.02.18 19:51

Vietējās ziņas