Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Deputāti pieņem lēmumu par Bauskas pilsētas paplašināšanu 58

Bauskas novada domes 26. marta sēdē deputāti lēma par Bauskas pilsētas teritorijas paplašināšanu, iekļaujot apkārtējos ciemus. Vairākums nobalsoja par šo lēmumu.

Deputāti lēma par saistošo noteikumu «Par Bauskas novada teritoriālā iedalījuma vienību – Bauskas pilsētas, Codes pagasta, Ceraukstes pagasta un Īslīces pagasta – robežu noteikšanu» apstiprināšanu, kas nozīmēja, ka lēmums paredz Bērzkalnu, Janeiku, Jauncodes, Elektriķu un daļēji Mūsas ciema iekļaušanu pilsētas robežās. Ar deviņām balsīm lēmumu pieņēma.

Par noteikumu pieņemšanu lēma Harijs Niedra, Arnolds Jātnieks, Rudīte Čakāne, Gatis Skurba, Voldemārs Čačs, Inita Nagņibeda, Jānis Dūmiņš, Raitis Ābelnieks un Agris Mustermanis. Pret bija Mārīte Ķikure, Uldis Kolužs, Andris Arcimovičs, Aivija Kursīte, Aleksandrs Novickis, Juris Landorfs un Valdis Veips.

Pievieno komentāru

Komentāri 58

Verotajs

Yuo Tube var redzet Bauskas domes sēdi 26.03.2020. Kauns par musu deputatu prasmi

pirms 2 mēnešiem, 2020.03.27 22:17

ceraukste

Jāizvedo jaunas štata vietas, lai varētu paplašināto teritoriju apsaimniekot.

pirms 2 mēnešiem, 2020.03.28 06:59

KRISTĪNA.

Pilsētas,urbanizētu vidi vajag samazināt nevis paplašināt ,un turpmāk šo procesu izbaudīs visas zemeslodes pilsētas!
Turpmakās vīrusu mutācijas iegrozīs pareizajās sliedēs šos sabiedrībai nepieciešamos procesus ,jo pilsētas ir laba vide parazītu attīstībai un parazitēsanai uz ražojošā sabiedrības slāņa sasniegumiem.Piemērs tam Ukrainas golodomors 1932-1934 gados kad žīdi Staļins un Kogans laupīja Ukrainas lauku iedzīvotajus atņemot pēdējo un pakļaujot pārtikas badam un nāvei ,lai pabarotu liekēžu armijas pilsētās,arī it ka lai izveidotu priekš viņīem rupnīcas- darbavietas ,no šo graudu pārdošanas.

pirms 2 mēnešiem, 2020.03.29 12:17

Indietis

Policija mūs ar varu dzen ārā no pilsetas uz laukiem dzīvot,jo ir COVID-19.Vai Bauskā karantīna beigusies?Laukos ir drošāk lētāk ďzīvot.Neciena tie sliktie deputāti Jūs.

pirms 2 mēnešiem, 2020.03.29 22:14

iedzīvotājs

Vai nevienam no deputātiem neienāca prātā izteikt priekšlikumu,samazināt videss servisam rēķinu maksas vismaz uz pāris mēnešiem.Vajadzētu maksāt tikai par atkritumu izvešanu un sētnieka pakalpojumiem.Vismaz šajā laikā ir jābeidz mūs "slaukt".

pirms 2 mēnešiem, 2020.03.31 07:30

Vietējās ziņas