Deputāti strādā ārkārtas sēdē 5

Visi Bauskas novada deputāti otrdien, 27. decembrī, plkst. 14 aicināti ierasties uz paplašināto ārkārtas finanšu komitejas sēdi, informē novada administrācijas lietvedības un sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Andra Matuļenko.Deputātiem paredzēts skatīt vairākus jautājumus par grozījumiem pašvaldības iestāžu, arī pagastu pārvalžu nolikumos. Izmaiņas paredzēts veikt amatu sarakstos, kā arī strādājošo atalgojumā. Šīs izmaiņas jāveic, lai varētu plānot nākamā gada pašvaldības budžetu. Novada domē saņemti arī iesniegumi no Gailīšu un Mežotnes pagastu pārvaldēm ar lūgumiem piešķirt papildus finansējumu. Dažādu pašvaldības juridisko personu parādu nomaksai Gailīšu pagasta pārvalde lūdz piešķirt 19 488 latus. Pārvaldes vadītājs Aleksandrs Gurkovskis ziņo, ka šogad izveidojies vairāk kā 47 tūkstošu latu liels iedzīvotāju parāds par komunālajiem maksājumiem. Mežotnes pagastā šobrīd kopējais iedzīvotāju parāds par komunālajiem pakalpojumiem ir gandrīz 38 tūkstoši latu.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

potenciālais vēlētājs

tu skaiti tikai korānu, vai arī tulko "pa savam" Auzāna rakstā uzrakstīto. Un rakstā melns uz balta ir uzrakstīts- dažādu pašvaldības juridisko personu parādu nomaksai. Jautājumu es uzdevu Auzānam, kādā stilā viņš raksta? Bet, viens informētais pirms tevis te rakstīja, ka pašvaldība ir parādā juridiskajām personām, būtu interesanti uzzināt, kas ir šīs juridiskās personas, un kā šie Ls 19 488 ir uzkrājušies.

pirms 9 gadiem, 2011.12.28 19:16

korāns

Zināšanai
Pašvaldībā nav juridisku personu...
Pati pašvaldība ir juridiska persona
Vēl juridiskas personas ir pašvaldības kapitālsabiedrības, kas kā tādas ir reģistrētas Komercreģistrā (Uzņēmumu reģistrā)
tas tā, starp citu

pirms 9 gadiem, 2011.12.28 18:56

potenciālais vēlētājs

Dažādu pašvaldības juridisko personu parādu nomaksai
===================================
cilvēk, tev tā saprašana ir dīvaina, ja šo tekstu tu šādi iztulko. Pēc orģinālā teksta nu nekādi nesanāk,ka parādā ir pašvaldība kādai juridiskai personai, bet gan pašvaldības juridiskās personas kādam ir parādā. Vispār, būtu ļoti veselīgi uzzināt, kas tie ir par parādiem, un kas tās ir par juridiskajām personām, tad kļūtu daudzmaz skaidrāks, vai tādam, kā tu, ir vieta tajā novada padomē.

pirms 9 gadiem, 2011.12.28 17:40

Potenciālais vēlētāj, tas nozīmē, ka pašavaldības iestādes ir parādā juridiskajām personām, un šo parādu nomaksai ir nepieciešams grozīt budžetu, lai piešķirtu papildus naudu. Vot kad tādi kā tu ķeras pie ievēlēšanas, tad ir tas kas ir...

pirms 9 gadiem, 2011.12.28 10:16

potenciālais vēlētājs

Auzān, varēji sīkāk paskaidrot, kas tie tādi- pašvaldību juridiskās personas, un kādēļ viņu parādus vajadzētu nomaksāt? Iedzīvotāju parādus arī to lūdzēju pagastos nomaksās? Jeb tu vienkārši esi uzrakstījis savā- ziemas muļķa stilā?

pirms 9 gadiem, 2011.12.27 16:26

Vietējās ziņas