Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Deputāti un represētie stādīs ozolus Likteņdārzā 2

 Bauskas un Iecavas pašvaldību pārstāvji, arī politiski represētās personas piektdien, 23. augustā, piedalīsies ozolu stādīšanā Likteņdārzā.

Bauskas novada lietvedības un sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Andra Matuļenko informē, ka uz Koknesi piektdien dosies novada domes priekšsēdētāja vietnieks Alvis Feldmanis, pieci deputāti, kā arī pārstāvji no politiski represēto kluba «Rēta».

Portālā iecava.lv savukārt vēstīts, ka ozolu stādīšanā piedalīsies Iecavas novada domes priekšsēdētājs Jānis Pelsis, Iecavas politiski represēto kluba valdes priekšsēdētājs Ēriks Grants.

23. augustā pulksten 17 Likteņdārza amfiteātrī notiks ozolu stādīšana, uz kuru aicinātas visas tās pašvaldības, kas atbalstījušas Likteņdārzu, ziedojot ozolu godasardzei, kā arī attiecīgo pašvaldību politiski represētie. Katrs ozols ir pašvaldības veltījums sava novada politiski represētajiem.

Blakus akmeņu krāvumam Likteņdārza amfiteātrī iestādīs simbolisku ozolu godasardzi, kuras tapšanu atbalstījušas 33 pašvaldības, arī Bauskas un Iecavas. Tā informē Valda Auziņa, «Kokneses fonda» valdes priekšsēdētāja.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Hi hi hi !

Nākošā tūre uz Pedvāli,iekaisīt taipusē mūspuses akmeņu sēklu.

pirms 7 gadiem, 2013.08.21 17:43

Vecītis

Vai drusku nav par ātru stādīt lapu kokus? Ozola lapas tagad būtu raujamas nost. Man ir negatīva pieredze, ja to neizdara.

pirms 7 gadiem, 2013.08.21 20:59

Vietējās ziņas