Deputātiem atkārtoti jālemj par spēļu zāles atvēršanu 11

Bauskas novada domes sēdē 28. februārī deputātiem jāizskata 54 dažādi lēmumu projekti, portālu informēja novada administrācijas lietvedības un sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Andra Matuļenko.Pēc izpilddirektores Dagnijas Ludrikas ziņojuma deputāti izskatīs SIA «Bliks» kārtējo iesniegumu par vēlmi atvērt spēļu zāli Bauskas Rātslaukumā Rīgas ielā 27.  Deputātiem jāsaskaņo Bauskas mednieku un makšķernieku biedrības iesniegtais «Nolikums licencētai makšķerēšanai Lielupē, Mūsā un Mēmelē Bauskas, Jelgavas, Ozolnieku un Rundāles novados 2013. - 2015. gadam».  Komiteju sēdēs atbalstīts priekšlikums piešķirt no pašvaldības šī gada budžeta rezerves fonda SIA «Bauskas slimnīca» 20 000 latu stacionāra ēkas remontam. Galīgais lēmums jāpieņem domes sēdē. Deputātiem jāsaskaņo Bauskas Valsts ģimnāzijas un Griķu pamatskolas attīstības plāni diviem mācību gadiem.  Attīstības un plānošanas nodaļas vadītāja Ilze Tijone lūdz 476 latu pašvaldības līdzfinansējumu kultūras vēstures biedrības «Galms» iecerei īstenot projektu «16., 17. gadsimta Kurzemes un Zemgales hercogistes pilsētnieku tērpi kultūras vēstures programmām». Tas paredz izgatavot kostīmus seno deju grupai «Galms», lai tā varētu piedalīties novada un valsts mēroga koncertos, svētkos, tādējādi popularizējot Bauskas novadu.Izglītības pārvaldes vadītājas vietnieks Aleksandrs Novickis ziņos par vēlmi iegādāties dažādas modernās tehnoloģijas novada izglītības iestādēm apmēram 55 tūkstošu latu vērtībā. 11,5 tūkstošus latu iecerēts izmantot Bauskas mūzikas skolas otrā stāva telpu vienkāršotajai renovācijai. Šīs ieceres jau atbalstītas komiteju sēdēs, galīgais lēmums tagad jāpieņem visiem deputātiem.  Sēdē tiks lemts par Gailīšu pagastā esošās pašvaldībai piederošās sporta zāles nodošanu pārvaldīšanā Uzvaras vidusskolai. Lēmuma projekts paredz, ka sporta zāles tehniskie darbinieki no 1. aprīļa turpinās darba tiesiskās attiecības Uzvaras vidusskolā. Sēdē paredzēts saskaņot grozījumus administrācijas saimnieciskās nodaļas reglamentā. Jaunizveidotās transporta nodaļas vadītājs Andris Juškevics iepazīstinās deputātus ar nodaļas darba reglamentu.  Deputātiem būs jālemj arī par transporta līdzekļu iegādi. Plānots pirkt lietotu vieglo kravas-pasažieru un lietotu vieglo pasažieru automobili, kā arī divus dažāda tilpuma lietotus autobusus. Braucamie nepieciešami pansionātam «Derpele», saimnieciskajai nodaļai, kā arī Jaunsaules un Codes skolām. Juridiskās nodaļas vadītājs Modris Mākulēns ziņos par iecerētajām izmaiņām administrācijas nolikumā. Tās paredz izveidot jaunu - arhitekta amata vietu Bauskas novada Būvvaldē.  Domes sēdes darba kārtībā iekļauti arī vairāki lēmuma projekti, kas saistīti ar īpašuma lietošanu, piederības maiņu. «Bauskas Dzīve» atgādina, ka domes sēdes ir atklātas, tās drīkst apmeklēt ikviens interesents. Bauskas novada domes sēde 28. februārī sāksies plkst. 14.

Pievieno komentāru

Komentāri 11

ilona

vai ta par maz bardaka ir Bauska pilns ar narkomaniem tie jau tik tas speles spele

pirms 7 gadiem, 2013.02.28 13:31

Gan jau pirms vēlēšanām deputātiem nostrādās skaidrais saprāts.Vai tad citur Bauskā vairs vietu nav,ka jāņirgājas par Rārslaukumu.Paši uzbūvēja,paši grib sagraut.

pirms 7 gadiem, 2013.02.28 12:53

xyz

pilsētas, novada saistošajos noteikumos iekļaut punktu, kas aizliedz Rātslaukuma teritorijā, vēsturiskajā vietā atvērt spēļu zāli un basta! Neesmu kursā, varbūt jau šāds punkts ir.

pirms 7 gadiem, 2013.02.28 12:49

klons

Nav juridiska pamatojuma aizliegt ierīkot šo spēļu zāli. Un deputātiem būs jāvadās pēc likuma nevis no emocijām. Gribam vai nē,bet tā zāle tur būs,vai arī būs tiesu darbi. Un neviens neliek nevienam tur iet spēlēt un arī ēst to trekno "torņa pārtiku", kura gan jau nav mazāk kaitīga,kā tās spēles.

pirms 7 gadiem, 2013.02.28 11:46

$

Naudiņu gribas...? Nāk vēlšanas un šoreiz laikam būs jāpaliek bešā? Gaida "Zatlera" pateicības? Vajag pateikt cieši - bauskā ni ni...

pirms 7 gadiem, 2013.02.28 11:17

nē spēļu zālei

Visticamāk, ka deputāti arī šoreiz nobalsos pret spēļu zāli. Ko darīs šīs idejas iniciators? Nāks atkal ar savu iesniegumu pēc vairākiem mēnešiem, cerot, ka jaunais deputātu sastāvs viņam būs labvēlīgāks.

pirms 7 gadiem, 2013.02.28 10:57

mjāā

Cik reizes var lemt par 1 un to pašu jautājumu- spēļu zāle!??? Un kur ir biedrība Bauskas vecpilsēta, ko tā klusē? šeit nu ir vajadzīgs kāds stingrs vārds par vecpilsētas vidi!!!

pirms 7 gadiem, 2013.02.28 10:53

saulvedis

aizliegt aizliegt spēļu zāles, pēc pasūtīta sižeta ,ir noziegums pret valsti. par šādu kaitniecību rosinātājus nepieciešams saukt pie atbildības. iedomājieties situāciju kad par kādas autopārvadātāju firmas pieķeršanas par braukšanu ar nodilušām riepām būtu jāaizliedz autopārvadājumi Latvijā, bet tieši to vēlas kaitnieki panākt.

pirms 7 gadiem, 2013.02.28 10:48

He-he-he

Mūsu valstī pārliecinošus NĒ nesaka!Valsts kura no vienas savienības lec otrā,kurā pat valsts prezidents(bijušais)var no saņemtajām ''PATEICĪBĀM''nomaksāt ienākumu nodokli.Kaut gan pirms prezidenta ievēlēšanas Pateicības sauca citā vārdā!!!Var jau pateikt NĒ-bet cik grūti ir ateikties kad IESPĒJAMĀ PATEICĪBA dubūltojās vai pat trīskāršojās.Mūsu valsts vīri nedomā kādu postu nodara azartspēles-nabadzībā iedzītie pilsoņi ar dažiem latiem kabatā iet un spēlē ar cerību ka šoreiz veiksme tiem uzsmaidīs......Bet veiksme ir tik pat tālu kā pārliecinošais vārdiņš NĒ!!!!

pirms 7 gadiem, 2013.02.28 10:40

nnnn

Vai ir tik grūti vienu reizi pateikt pārliecinošu NĒ?

pirms 7 gadiem, 2013.02.28 09:57

Vietējās ziņas