Deputātiem jāpieņem vairāk kā sešdesmit lēmumu 6

Bauskas novada 29.septembra domes sēdes darba kārtībā iekļauti vairāk kā 60 izskatāmie jautājumi, informē novada pašvaldības lietvedības un sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Andra Matuļenko.Sabiedrības vērtējumam jānodod Bauskas novada teritorijas plānojuma un vides pārskata dokuments. Tā pirmās redakcijas sabiedriskā apspriešana paredzēta no 10.oktobra līdz 5.decembrim. Ar daudzus desmitus lappušu biezo dokumentu varēs iepazīties novada administrācijā, pašvaldības interneta mājas lapā. Plānotas arī sanāksmes, kurās iedzīvotāji varēs izteikt savu viedokli. Vispārējā tipa pansionāta „Derpele" vadītājs lūdz deputātiem piešķirt papildus 2252 latus. Nauda nepieciešama ēdināšanas izdevumiem, kā arī dokumentācijas sakārtošanai Īslīces veco ļaužu aprūpes centrā. Papildus finansējums nepieciešams arī logu nomaiņai Bauskas Bērnu un jauniešu centrā. Izglītības pārvaldes vadītāja Aija Spriņķe lūgs deputātus apstiprināt izglītības iestāžu vadītāju darba algas, kā arī pedagogu mēneša darba algas likmi laikam no 1.septembra līdz 31. decembrim. Domes sēdes darba kārtībā vairāki sagatavotie lēmumu projekti par ūdenssaimniecības pakalpojumu uzlabošanu Brunavas, Ceraukstes, Codes, Dāviņu, Gailīšu, Mežotnes, Vecsaules pagastos.

Pievieno komentāru

Komentāri 6

Kaut kas traks !

Jāpieņem tik daudz lēmumu ! Un tik niecīgam deputātu skaitam ! Un par tik niecīgu aldziņu!
Jāpalielina - vai nu deputātu skaits,vai maciņa biezums !

pirms 9 gadiem, 2011.09.30 12:48

galošai

Un aiz dīvaini veidotā teikuma nākamā teikuma sākums, kas papildina iepriekšējo, arī "labs", jo kopumā sanāk, ka "..lūdz deputātiem piešķirt papildus 2252 latus. Nauda nepieciešama ēdināšanas izdevumiem .." nevis jauniem gumijniekiem ..

pirms 9 gadiem, 2011.09.29 20:46

laika posmā no ....līdz

Laikam piešķirs vai pa īsto?

pirms 9 gadiem, 2011.09.29 13:28

galoša

Jocīgi uzrakstīts teikums- Vispārējā tipa pansionāta „Derpele" vadītājs lūdz deputātiem piešķirt papildus 2252 latus. Vai tad deputiem vēl kā trūkst?
Protams, ja lasa tālāk, tad ir saprotams, bet lasīt bija jautri, nodomāju, cik drosmīgs lūgums , laikam deputātiem gribās nopirkt jaunus gumijniekus 1.oktobra pasākumam vecpilsētā.
Ko vajag , to vajag.

pirms 9 gadiem, 2011.09.29 11:39

reksis

Vel vajag finansejumu 10 000 Ls cukurvates gatavosanas iekartas iegadei un apkopei.

pirms 9 gadiem, 2011.09.29 10:46

Vietējās ziņas