Deputātus satrauc baseina liktenis 1

Šī mēneša Bauskas Domes sēdē deputāts Pēteris Gabrilovičs uzdeva klātesošajiem jautājumu par baseina būves gaitu. Izpilddirektors Jānis Mičulis precizēja, ka pašlaik baseina būvētājiem visi dokumenti jāsaskaņo ar Būvvaldi. Būvvaldes vadītāja Inta Vanaga paskaidroja, ka gaida no uzņēmēja Raivo Tarvāna projektu, lai varētu to saskaņot. Deputāts Uldis Kolužs pauda nožēlu, ka baseina būvdarbi nerit uz priekšu: «Žēl, ka tik lieliska ideja neīstenojas. Ja viņam ir kādi objektīvi iemesli, varēja taču ierasties Domē, kopīgi spriestu par risinājumiem.» P. Gabrilovičs pauda neapmierinātību ar Domes administrācijas neuzņēmību: «Ja viņš nenāk un nerunā, tad mums ir jāsauc un jāprasa. Ja mēs gribam Bauskā baseinu, tad mums ir jāizrāda lielāka interese par šī projekta attīstību.» Priekšsēdētāja Ārija Gaile uzaicināja uzņēmēju R. Tarvānu ierasties Domē un pastāstīt par darbu norisi: «Lai atnāk un beidzot skaidri un gaiši pasaka - jā vai nē.»Vakar, 29. maijā, Ā. Gaile «Bauskas Dzīvei» paskaidroja, ka ar uzņēmēju tikusies. Viņš lūdzis pārskatīt līgumu, pagarinot tajā baseina ekspluatācijā nodošanas termiņu. «Sarunā uzņēmējs apliecināja, ka ir gatavs ieceri īstenot. Ar Domes juristi izvērtēsim, ko var mainīt līgumā. Pēc tam šo jautājumu 11. jūnijā skatīs Vides un attīstības komitejas sēdē,» tā Ā. Gaile.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Ierēkt_var

:)))))))))))) ziņa kvadrātā

No baseina būvētāja prasīs skaidru atbildi (8)
Vilnis Auzāns 23.05.2008. 13:00

Skatīt bildi (1)
Izdrukāt
Domes sēdē 22. maijā deputāts Pēteris Gabrilovičs uzdeva klātesošajiem jautājumu par baseina būves gaitu Bauskā. Izpilddirektors Jānis Mičulis paskaidroja, ka pašlaik baseina būvētājiem visi dokumenti jāsaskaņo ar Būvvaldi. Tās vadītāja Inta Vanaga paskaidroja, ka gaida no uzņēmēja Raivo Tarvāna projektu, lai varētu to saskaņot. Līdz 22. maija pēcpusdienai Būvvaldē tas vēl nav bijis iesniegts.
Deputāts Uldis Kolužs pauda nožēlu, ka baseina būvdarbi nerit uz priekšu: «Žēl, ka tik lieliska ideja neīstenojas. Ja viņam ir kādi objektīvi iemesli, varēja taču ierasties Domē, kopīgi spriestu par risinājumiem.»

Deputāts P. Gabrilovičs pauda neapmierinātību ar Domes administrācijas neuzņēmību: «Ja viņš nenāk un nerunā, tad mums ir jāsauc un jāprasa. Ja mēs gribam Bauskā baseinu, tad mums ir jāizrāda lielāka interese par šī projekta attīstību.»

Noklausījusies deputātu un administrācijas darbinieku viedokli, Domes priekšsēdētāja Ārija Gaile ieteica uzņēmēju R. Tarvānu uzaicināt jaunnedēļ ierasties Domē un pastāstīt par darbu norisi: «Lai atnāk un beidzot skaidri un gaiši pasaka - jā vai nē.» Viņa arī izteica ierosinājumu iekļaut šo jautājumu jūnija Vides un attīstības komitejas sēdes darba kārtībā.

pirms 12 gadiem, 2008.05.30 13:20

Vietējās ziņas