Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

«Derpeles» iemītnieku sapņi piepildās 4

Smaidu, pateicību un prieka asaras 6. aprīlī varēja vērot pansionāta «Derpele» piecu iedzīvotāju sejā. Viņi saņēma dāvanas akcijā «...arī vecie cilvēki sapņo!».Pansionāta «Derpele» vadītāja Inta Savicka labdaru sarūpētās veltes nodeva pansionāriem Slimnīcas ielā.

NSUS labdarības biedrības atbalsta projektā senioriem «Tu neesi viens!» pansionāts «Derpele» piedalās otro gadu. Iemītnieki uzrakstīja, kādu dāvanu vēlas saņemt. Viņu vēlmes tika publiskotas, un labdarības projekta dalībnieki nolēma, kuru apdāvinās.

Pansionāta iemītniekus šogad iepriecināja rīdziniece Zane Vilde. Atsaucoties lūgumam, viņa sarūpēja maku, radio, austiņas, pulksteni un smaržas. Katrai dāvanai rīdziniece pievienoja roku krēmu, šokolādi un dekorētu Lieldienu olu. «Derpeles» iemītniekus īpaši sajūsmināja Zanes gatavota kartīte, ko rotā dāvinātājas rakstīts Lieldienu sveiciens un labas veselības vēlējumi.

«Nākamajā akcijā dāvanas saņems citi. Dažiem ir grandiozas vēlmes – kungi sapņo par modernu autobusu, kurā viegli iekļūt ar ratiņkrēslu, citi vēlas elektrisko ratiņkrēslu. Lai to piepildītu, jānotiek brīnumam,» tā I. Savicka.

Marija Šveriņa saņēma radio. Tagad viņa klausīsies ziņas un melodijas «Latvijas Radio 2». Lonija Gāzēja tika pie liela naudas maka. Ieraugot makā piecus eiro, viņa aiz prieka apraudājās.

«Esmu priecīga par cilvēkiem, kas piepilda mūsu vēlmes. Esmu tikusi ne tikai pie maka, bet arī «piecīša». Tagad jādomā, kā notriekt naudu,» joko Lonija.

Ārija Ozoliņa, kurai ir dzirdes problēmas, televīzijas pārraides turpmāk varēs klausīties, neviena netraucēta. «Ceru, ka austiņas pievienot televizoram nebūs grūti. Mums ir čakli Lieldienu zaķi, dāvanas piegādā ļoti ātri,» priecīgi teic Ārija.

Meta Pavloviča lūdza jaunu pulksteni. Vecais laikrādis paguva «atdzīvoties», taču Meta, kas dāvanā saņēma arī smaržas, bija priecīga. «Esmu saņēmusi dāsnu bagātību. Pasniedziet, lūdzu, man smaržas! Jāpamēģina, cik tās glaunas,» uzrunājot pansionāta vadītāju, saka Meta.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

Kristine

Ka var iepriecinat šī pansiontāta laudis??

pirms 2 gadiem, 2017.04.09 20:02

Līga Uzulniece NSUS

NSUS labdarības biedrības senioru atbalsta projekts - «.... arī vecie cilvēki sapņo!»: http://nsus.lv/projekti/286-ari-vecie-cilveki-sapno.html

pirms 2 gadiem, 2017.04.11 20:46

Interesanti.

Kad vecos ļaudis ievietos Mežotnes internātskolas telpās? To slēdza 2016. gada jūlijā. Nekādu ziņu par remontiem? Vai tie ir slepeni?

pirms 2 gadiem, 2017.04.11 19:06

Sanda

Tev traucē viņi?

pirms 2 gadiem, 2017.04.12 16:10

Vietējās ziņas