Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

«Derpeles» vadītāju apstiprina amatā 10

Bauskas novada domes sēdē 25. jūlijā deputāti nobalsoja par Intas Savickas apstiprināšanu par pansionāta «Derpele» vadītāju. Viņas kandidatūru atbalstīja 15 no 17 domes deputātiem.

Pirms balsojuma deputāts Aleksandrs Novickis izteica iebildumus par kandidātu izvērtēšanas komisijas izveidi. Tajā nebija iekļauts neviens no Reformu partijas (RP) deputātiem. Domes priekšsēdētājs Raitis Ābelnieks skaidroja, ka sākotnēji komisijā bija iekļauta arī Aija Spriņķe no RP. Taču viņa iesniedza arī savu pieteikumu uz šo amatu, tādēļ no komisijas sastāva viņa tika svītrota.

A.Novickis iebilda pret izvērtēšanas komisijas darba reglamentu, komisijas locekļu kompetenci. Skaidrojumu deputātam sniedza juridiskās nodaļas vadītājs Modris Mākulēns. Balsojot par I. Savickas apstiprināšanu amatā, deputāti A. Novickis un A. Spriņķe atturējās.

Deputāti atbalstīja sagatavoto lēmuma projektu, nosakot I. Savickai 800 latu lielu mēnešalgu.

Pirms apstiprināšanas amatā I. Savicka skaidroja, ka viņa pieteikusies šajā konkursā, jo vēlas strādāt tuvāk savai dzīves vietai un veltīt savu darbu, zināšanas Bauskas novadam. Viņa arī pauda pārliecību, ka profesionālās iemaņas, iepriekšējā darba pieredze ir pietiekama «Derpeles» vadītājas pienākumu pildīšanai. Tos viņa sāks pildīt 1. augustā.

I.Savicka ieguvusi augstāko izglītību Latvijas Universitātē, kur saņēmusi maģistra grādu ekonomista rūpniecības plānotāja specialitātē. Viņa ieguvusi arī maģistra grādu organizācijas un sabiedrības pārvaldes socioloģijā Latvijas Lauksaimniecības universitātē.

Viņas pašreizējā darba vieta ir Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras Rīgas pilsētas Zemgales reģiona nodaļā, kuru I. Savicka vada.

Pievieno komentāru

Komentāri 10

:)

Nu labi, lai veicas! Nekāda medusmaize nav šitas darbiņš.

pirms 7 gadiem, 2013.07.25 16:24

kā vienmēr

protams, lai jau veicas, viņai jaunajā darba vietā, tikai kā tas nākas, ka jau pirms konkursa noslēguma bija zināms, kurš vadīs Derpeli! Piekrītu, ka Savickas kundze ir gidra un zinoša, bet , vai tad vajadzēja to konkursu tad rīkot, ja bija zināms, kam tas teātris bija vajadzīgs? Tas ir tas pats, kas ar Izglītības nodaļas vadītāja vietu, uzrīko konkursu ķeksīša pēc? Tomēr, ja ir kārtība pēc , kuras jārīkojas tad tā arī jādara, nav jau privātais kantoris, kurš tuvāk sirdij tas tiek! Nenoliedzu Savickas kundzes kometenci, un arī IN vadītāja, bet tā nav smuki!

pirms 7 gadiem, 2013.07.25 17:04

to kā vienmēr

Ja jau Savicka ir gudra un zinoša, ja nenoliedz viņas kompetenci, tad kādas tev pretenzijas. Ja Savicka pieteicās un tiešām bija labākā kandidāte, tad kāpēc viņu nedrīkstēja izvēlēties un tas nav smuki? Nosauc tad kandidātu, kas bija labāks par Savicku un kuru neizvēlējās, ja tāda nav, tad par ko ir runa? Savicku nedrīkst tikai tādēļ, ka viņa ir Savicka?

pirms 7 gadiem, 2013.07.25 18:30

boļševiks

Ikviens ko šī amata pretendentiem noteikti nebija ne par mata tiesu sliktāks kandidāts, bet arī šoreiz, kā jau parasti šajā valsts parodijā, ko tauta dēvē par 4. maija režīmu, tika izvēlēts kāds valdošajai buržuāzijas šķirai pietuvināts elements. Kaut jūs visi izčibētu ar šādiem personāla atlases paņēmieniem un metodēm!

pirms 7 gadiem, 2013.07.26 00:16

Varis

Iznākums tiešām ir labs, jo Intas kundze ir zinoša un spējīga vadītāja. Taču šajā gadījumā bija skaidrs vēl PIRMS konkursa izsludināšanas. Varbūt konkursu novada dome rīkos arī uz apkopēju vietām?

Bildē izskatās, ka vairākas klātesošās dāmas guļ.

pirms 7 gadiem, 2013.07.26 08:27

pele

Paldies "BDZ" par iepēju twiterī sekot līdzi domes sēdei! Tiešām labi, nekur nav jāiet, bet kas notiek vari izlasīt.

pirms 7 gadiem, 2013.07.26 08:33

janka

(Aleksandrs Novickis)deputāts,gailis ar mazo burtu,kur tādi rodas,viss viņam nekad nav pa prātam,s..s

pirms 7 gadiem, 2013.07.27 13:33

tītaru janka

Nu tev jau gan cienītais gribējās gan lai viss notiek pa kluso, sarunājot vai pa blatu, kā jau Bauskā pierasts, vai ne????? Nav jau privātā bode kur var darīt kā grib, kārtībā būtu jāievēro!

pirms 7 gadiem, 2013.07.28 23:07

Zinātājs

Domāju,ka I.Savicka pilnībā tiks galā ar šo amatu. Nezinātājiem un skauģiem - viņa bija vispiemērotāka un labākā no visiem kandidātiem. Inta, lai izdodas!

pirms 7 gadiem, 2013.07.28 16:18

Vietējās ziņas