Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Dienas centrs Iecavā strādā ar pilnu noslodzi

Šovasar Iecavā atklātais sociālā dienesta dienas centrs «Iecavnīca» patlaban noslogots teju visās nedēļas dienās, «Bauskas Dzīvi» informēja dienesta vadītāja Sigma Strautmale.

Otrdienās rīta pusē te dažādās izziņas, sabiedriskās aktivitātes un personības pilnveides nodarbībās rosās senioru grupas. Pēcpusdienās centrā sanāk bērni. Trešdienās telpās darbojas psiholoģes vadītā grupa, ceturtdienās te pulcējas māmiņas ar bērniem.

Katru dienu vakarpusē centru apdzīvo jaunieši – gan pašvaldības speciālistes aicināti, gan biedrības «Iecavas jauniešu padome» un neformālo grupu «GTA» un «IDeja» pārstāvji. Arī pārējā laikā telpas lielākoties ir aizņemtas, tās izmanto gan dažādas sabiedrības grupas, gan citi interesenti.

Jau vēstīts, ka dienas centru iekārtoja par novada budžeta un Eiropas fondu līdzekļiem ar iepriekšējās pašvaldības jaunatnes lietu koordinatores Gintas Zaumanes iniciatīvu un sadarbībā ar sociālo dienestu.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas