Dienas laikā avārijās cietuši septiņi cilvēki 31

Rajonā notikušas kārtējās smagās autoavārijas, kurās cietuši vairāki cilvēki. Bauskas rajona Policijas pārvaldes Ceļu policijas priekšnieks Aleksandrs Sidorčiks informē, ka viens negadījums notika 15. janvārī plkst. 17.40 Draudzības ielas un ceļa A-7 krustojumā. Braucot no Mežotnes puses, automobiļa «VW Passat» vadītājs, 1953. gadā dzimušais A. T., nepalaida pa galveno ceļu braucošo automašīnu «VW Transporter». Negadījumā cietis «VW Passat» vadītājs.Policija gaida ekspertīzes rezultātus, lai zinātu, vai šoferis ir bijis alkohola reibumā. Uz šī paša ceļa plkst. 18.20 notika cita smaga avārija. Ceļa A-7 62. kilometrā sadūrās automobiļi «Audi» un «Opel». Negadījumā ir seši cietušie, kas ar dažādu pakāpju miesas bojājumiem, tostarp smagiem, nogādāti slimnīcā. Pēc pirmreizējās versijas sadursmi varēja būt izraisījis «Opel» vadītājs, jo viņa automobilis nenoskaidrotu iemeslu dēļ iebraucis pretējā joslā. Policija noskaidrojusi, ka 1984. gadā dzimušajam «Opel» vadītājam J. S. nav bijis transporta līdzekļa vadīšanas apliecības. Tiek pieļauts, ka šoferis varētu būt bijis arī alkohola reibumā. Precīzi to varēs noteikt pēc ekspertīžu rezultātu saņemšanas. Negadījumā cieta «Opel» vadītājs un divi pasažieri, kā arī «Audi» vadītājs un divi šīs automašīnas pasažieri.Cietušie - mūsu rajona iedzīvotāji un viena Zviedrijas pilsone - ievietoti Bauskas slimnīcā. Viens no cietušajiem 16. janvārī nogādāts Valsts zobārstniecības un sejas ķirurģijas centrā, jo jāveic sadragāto žokļu operācija. Katastrofu medicīnas centra speciālisti 15. janvārī Bauskā operēja pacientu, kuram salauzti abu kāju apakšstilbi, uzliktas fiksējošās ierīces. Vēl vienu šajā avārijā cietušo operēja 16. janvārī. Pašlaik ķirurģijas nodaļā ārstējas divi, intensīvās terapijas nodaļā viens avārijā cietušais. Viņu veselības stāvoklis ir smags, bet dzīvībai briesmas vairs nedraud, skaidro ķirurgs Aivars Butulis.

Pievieno komentāru

Komentāri 31

draudzene opel vadītaajiem

MADARIN:neviens -nevienu šeit neaizstāv,vienkārši vajag druscītiņ prātiņu padarbināt...runa iet par to ka jau pa vēlu visādas gudrības rakstīt,tas viss jau bija noticis...to ko tu un visi pāŗjie rakstāt,tas liecina par jūsu....(neizteikšos),pirmkārt ar citu vietu nevar raxtiit vai domāt....tā kā laikam jau tu pati esi bērnišķīga :Dvēl es neko neesmu parādījmusi vai tad mani var redzēt ???/ :D tu gan esi jocīga,otrkārt-kāda starpība kādi ir mani draugi-tie ir mani draugi...par taviem labāk neizteikšos,jo tavējie neko daudz neatpaliek no manējiem....visi dzērumā ir vienādi..un tas ir FAKTS!!!Ja jau tu nebūtu tik kritis cilvēks kā mēs,tu šinīs diskusijās ne[piedalītos,šāds tavējais raxts liecina,ka Tu esi tieši tāda pati kā es ...:D:D:DTiešām patiesību par sevīm tu parādīji....:D

pirms 13 gadiem, 2008.02.06 11:43

Madariņa

Draudzene opel vadītājiem : mēs jau visi seit sapratām, ka visi mēģina aizstāvēt savējos ! Bet varbūt vajadzētu padomāt ko tu raksti vai saki ar savu galvi nevis ar kādu citu vietu ? . te parādās tava bērnišķība . Tas laikam ir veids kā tu risini problēmas ? Nu protams tas, ka tavi draugi bija dzeruši jau neko nenozīmē vai ne ? tici man ja izrādīsies ka tā ir pilnībā viņu vaina tad pats trakākais viņiem būs tikai priekša ! Un vienīgā kura te baigās gudrības saka esi tu . Jebkurā gadījumā tu ar savu attieksmi tikai parādi kāda tu esi un kādi ir tavi draugi un tas tikai vairāk pierāda to cik krituši cilvēki jūs esat ! Atvainojos par vārdiem, bet patiesību nenoslēpt !

pirms 13 gadiem, 2008.01.31 19:35

draudzene opel vadiitaajiem

PELE: visā Tev piekrītu!!!

pirms 13 gadiem, 2008.01.29 22:05

pele

Kāpēc Jums tāda agresija, protams, ka ir vainīgā persona, kuru noteiks tiesa un ne jau te portālā kādam kvalificēt izdarīto noziedzīgo nodarījumu, lai tas paliek pimstiesas un tiesas kompetencē. Nevajag vienam otru apriet - ir jāsaprot, ka tādā avārijā ir gan vainīgie, gan nevainīgie un katram ir sava sāpe.

pirms 13 gadiem, 2008.01.28 22:21

draudzene opel vadiitajiem

///:kāds tur sakars ar nerviem???laikam pašai(m) nav kaartiibaa kaut kas ar nerviem....ko jūs varat ņemties,vairāk kā nedēļa riņķī,bet jūs vēl par to pašu....jocīgi gan var būt cilvēki!!!

pirms 13 gadiem, 2008.01.25 14:43

///

DRAUDZENE OPEL VADĪTĀJIEM! Tev meitiņ ar nerviem nav kārtībā, neizlec no biksēm ārā!

pirms 13 gadiem, 2008.01.24 16:23

draudzene opel vaditajiem

SOS:pirmkārt es nekādas gudrības negvelžu,kur kaut viena gudrība ir manā raxtiitajā???tu laikam pati nesaproti ko raxti...ja tu vēl neesi iemācījusies lasīt,tad varu Tev pateikt par ko šeit iet runa-konkrēti par šiem puišiem,pirms lien sarunās-iemācies lasīt un izprast par ko iet runa...
nikna:Neuztraucaties,obligāti segs,bet tikai tad kad būs vesels,visdrīzākais tas būs pēc kāda pusgada,jo šoferis vēl atrodas intensīvajā!
VIZULIS7:ko tu tur raksti???kaut kādas muļķības,kāds sakars-cik cilvēki bija mašīnā,nevis četrocīgi,bet gan viņi bija trīs....bet šofers tad viens sēž pie stūres,es vēl nezinu nevienu tādu mašīnu kuru varētu vadīt vairāki cilvēki:D:D:D,bet lai tā būtu,tu gan esi smieklīgs(a)...

pirms 13 gadiem, 2008.01.24 14:03

vizulis7

Smadzenes bloķējušās ne tikai šoferim (pie tām promilēm nav brīnums), bet vēl vairāk Opel vadītāju (dīvaini patiesībā - viņi bija vairāki?Kaut gan atkal - tādā dzērumā nav brīnums, ka brauc četrrocīgi!)draudzenei. Tā var gvelzt tikai dzērumā, bet tas, kā zināms, ir vainu pastiprinošs apstāklis!

pirms 13 gadiem, 2008.01.23 15:19

niknā

to Draudzenīte opel vadītājiem!

Tu par to gadījumu runā kā par normu, kā par nelaimes gadījumu. Bet diemžēl tā tas nav... manis pieminētais krimināllikuma 260. pants ir par APZINĀTU ceļu satiksmes noteikumu pārkāpšanu. Tobiš persona, kas sēžas pie stūres ar vairāk kā 2 promilēm (sk. Sidorčika atbildes Auzāna šodienas rakstā)to dara APZINĀTI un apdraud pārējo ceļu satiksmes noteikumu dalībniekus.
Un visbeidzot iedomājies, ka tu esi nevis draudzenīte opel vadītājiem , bet gan audī šofera sieva!
Cerams, ka viņi tiešām atbildēs par savām darbībām un segs visus zaudējumus cietušajām personām.

pirms 13 gadiem, 2008.01.23 13:44

Tante

Cik tomeer aprobezjoti cilveeki,nu nevar pie stuures dzeerumaa!!!!!!! Tik daudz tragjeediju,bet vienalga nesaprot,ka ne tikai citus,bet arii sevi var aizsuutiit pie dieviem,aizdomaajieties tachu vienreiz!!!!!!!!!!!

pirms 13 gadiem, 2008.01.23 13:24

SOS

Draudzene opel vadītājiem! Beidz vārīties ar savām gudrībam un tēlot ekspertu:"ātrums bija pieļaujams","stūre sabloķējās","daudzi brauc dzēruši".Tu pati domā, ko tu raksti? Neiet runa par konkrētiem puišiem,iet runa par braukšanu dzērumā pie stūres,tādiem nav attaisnojuma.

pirms 13 gadiem, 2008.01.23 09:54

draudzene opel vaditajiem

NIKNĀ: pirmkārt to izlems tiesa,kā būs tā būs un ar savām gudrībām mēs šeit neizceļamies....
ŠOFERĪTI:domāju ka pats neesat labāks braucējs...
ARĪ DRAUDZENIITEI:ja vien paši visi būtu tik svēti kā rakstāt!kā jau raxtīju ne jau jums viņi ir jāsoda,bet tam ir paredzētas tiesas un policija,vai ne tā?puiši paši apzinās ko ir sadarījuši...tagad domājiet nākamās gudrības ko raxtīt,jo domāju ka nebūt ši nav pēdējā avārija(vispār)....
ILZUK:Tev nav pareiza informācija,šiem puišiem pirmo reizi ir tā gadījies,skatos lielākā daļa šausmīgi pareizi iŗ,jā es protams neatdzīstu ka tas viss bija pareizi ko viņi sadarījuši,bet es saprotu ka tas jau viss ir par vēlu un nav ko te lieki stulbības raxtīt...
DRAUDZENĪTEI:pareizi tu raxti,ja man būtu pretējā mašīnā radinieks,nu ko mana vistuvākā radiniece cieta avārījā,protams biju nikna utt...,bet ja šoferim ir kritisks stāvoklis-es nenosodīju...ticiet vai nē!!!

pirms 13 gadiem, 2008.01.22 22:10

niknā

Par ceļu satiksmes noteikumu vai transportlīdzekļu ekspluatācijas noteikumu pārkāpšanu, ja to izdarījusi persona, kas vada transportlīdzekli, un ja tās rezultātā cietušajam nodarīts smags miesas bojājums ja tas izdarīts alkohola ietekmē, —

soda ar brīvības atņemšanu uz laiku no trim līdz piecpadsmit gadiem, atņemot transportlīdzekļa vadīšanas tiesības uz laiku līdz pieciem gadiem un konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

pirms 13 gadiem, 2008.01.21 10:00

šoferīts

sodu viņi vel tikai saņems un es ceru ka pa pilnu klapi tad varbūt citi padomās ka baltais dzidrais ar auto braukšanu galīgi neiet kopā.it sevišķi jabloķējas....(stūre)....

pirms 13 gadiem, 2008.01.20 22:12

arī draudzenītei

Es redzēju kā tā avārija notika, un šķiet, ka nobloķējušās bija šovera smadzenes, nevis stūre. Un šādi bezatbildīgi puišeļi ir jāsoda, lai citiem ir drošāk uz ceļiem rādīties.

pirms 13 gadiem, 2008.01.20 20:42

ilzux

Cik zinu, viniem tā nav pirmā reize, kā vispār tāds drīkst uz brīvām kājām staigāt?Lai aiz restēm sēž un dzer cik uziet!

pirms 13 gadiem, 2008.01.20 19:48

draudzeniitei..

Es vinjus nenosodu,jo pareizi tu saki,ne mums ir lemts kaadu sodiit.Bet domaaju,ka arii tu uz to lietu skatiitos savaadak,ja tajaa otrajaa mashiinaa buutu tev tuvi cilveeki.Katra zinjaa,ja tieshaam tur kaut kas noblokjeejaas,tad tas nav attaisnojums,jo seedoties dzeerumaa pie stuures ir katram jaapzinaas,ka kljuusti biistams,ne tikai sev,bet arii pareejiem cilveekiem.3 cilveeki mashiinaa dzeerushi un vissi bez tiessiibaam,nu ko, tagad vissus pa galvu paglaudiit?

pirms 13 gadiem, 2008.01.19 18:10

draudzene Opel vadītājiem!

šoferīt un pārējie!!!
cik daudz ir cilvēki kuri brauc pie stūres dzēruši...kāpēc nekad neiedomājas,kad kaut kas mašīnai arī var notikt?puišiem sabloķējās stūre un tur jau vair neko nevarēja darīt,tas nebija tāpēc ka bija dzēruši pie stūres un ātrums bija pieļaujamais!!!tā kā domājat ko raxtat vai cietušo tuviniekiem ir jālasa nosodījumi???SAVU SODU VIŅI IR SAŅĒMUŠU UN NEJAU JUMS VIŅI IR JĀSODA(kaut vai tikai ar vārdiem)!!!

pirms 13 gadiem, 2008.01.19 14:17

šoferīts

ja esi dzeejajs tad sedi pie pudeles nevis pie auto stūres ar vai bez tiesibam tam jau vairs nau nozimes. Kāpēc vienmēr cieš nevainīgi cilvēki kautkādu idiņu dēļ,lai sitas paši nost ja apnicis dzīvot,nevis sakropļo nevainīgus.

pirms 13 gadiem, 2008.01.18 23:43

viktors

tagad jau bauskaa ar viss ir mieriigi. kurs tas bija?

pirms 13 gadiem, 2008.01.17 23:39

Vietējās ziņas