Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Direkcija nesniedz konkrētas atbildes 9

Uzņēmumam «Aips» 1. augustā atsākot darbu Bauskas-Rīgas maršrutā, pasažierus sagaidīja vairāki nepatīkami pārsteigumi. Visvairāk iebildumu braucējiem bija par izmaiņām autobusu kustības sarakstā - par noņemtajiem reisiem rītā un vakarā. SIA «Aips» valdes loceklis Uldis Kolužs skaidroja, ka tieši šādu kustības sarakstu noteikusi valsts SIA «Autotransporta direkcija» (ATD). «Bauskas Dzīve» lūdza direkcijai atbildēt, kura no direkcijas amatpersonām apstiprinājusi šādu sarakstu.  «Pēdējais autobuss no Bauskas Rīgā iebrauc plkst. 22.40. Kur paliek autobuss pēc tam? Brauc atpakaļ uz Bausku! Kāpēc uzņēmējam šis autobuss uz Bausku jāsūta tukšs, ja tajā pašā laikā no Rīgas ir braucēji. Ir nolemts, ka no 8. augusta šāda aplamība tiks novērsta, autobusam nebūs jābrauc tukšā no Rīgas uz Bausku. Tādējādi netiks vairs sagādātas neērtības pasažieriem, netiks radīti zaudējumi uzņēmējam, arī valstij (par neietirgotajām biļetēm). Kurš ATD par šo nolaidību, nevēlēšanos izprast reālo situāciju tiks sodīts?» vaicāja «Bauskas Dzīve». Iepazīstinām ar ATD preses sekretāres Sandras Maļuhas sagatavoto atbildi. «Maršrutu Rīga-Bauska bija iecerēts reorganizēt jau aprīlī. Tad arī bija paredzēts slēgt pirmo reisu no Bauskas (plkst. 4.45) un pēdējo reisu no Rīgas (plkst. 23). Līgums ar pārvadātāju tika slēgts saskaņā ar piedāvājumu cenu aptaujai. Tā kā cenu aptaujas rezultātā šo maršrutu ar šodienu sāk apkalpot SIA «Aips», kurai pēc pēdējā reisa izpildes uz Rīgu ir nepieciešams atgriezties Bauskā, tika noslēgta vienošanās starp direkciju un SIA «Aips» par reisa atklāšanu plkst. 23 no Rīgas.»Tādējādi direkcija atzīst, ka sarakstu sastādīšana bijusi kļūdaina, tomēr atbildību par to neviens neuzņemas. SIA «Aips» uzdots saskaitīt pasažierus reisos un nepieciešamības gadījumā piešķirto budžeta līdzekļu ietvaros piedāvāt korekcijas reisu izpildes grafikos. Tiek skaidrots, ka pēc izmaiņām reisu izpildes grafikos ATD saņem pasažieru sūdzības, kuru pamatotība tiek izskatīta un uz kurām iespēju robežās tiek sniegtas atbildes. Līdz 10. augustam pārvadājumu intensitāte un tās atbilstība pasažieru plūsmai tiks pastiprināti pētīta, tādēļ kustību grafikos vēl varētu tikt ieviestas kādas izmaiņas, pielāgojot reisu izpildi pasažieru vajadzībām. «Lūdzam pasažierus ar sapratni un iecietību izturēties pret šo pārejas posmu» - tā rakstīts S. Maļuhas parakstītajā vēstulē.

Pievieno komentāru

Komentāri 9

toRP

Bet kāpēc pasažieriem jācieš neērtības no Koluža biznesa? Par kādiem kopīgie spēkiem iet runa,tur tiešām vajag daudz spēka , lai karstumā un bezgaisā uz vienas kājas nostāvētu lidz Rīgai, uzaicinu Kolužu izbraukt ar mums kopā vienu tādu reisu,ne jau sēdot, bet draudzīgi saspiestam kopā ar mums. Šis laika posms līdz 20.08.laus pasažieriem piemēroties grūtībām, atrast veidu, kā nokļūt Rīgā, un atpakaļ uz AIPS autobusiem jau viņi nenāks.Cilvēkiem jānodzīvo šis laiks līdz 20.08., jāstrādā,tādēļ nevar teikt- pacietieties līdz tam.
Ko tad Kolužs cerēja, skaisti rakstīja- kā mēs nu strādāsim, viss pasažieru interesēs,B-buss neģēļi, nu tik būs piena upes ķīseļa krastos, bet vai pats kādā no šiem autobusiem pasēdēja un pabrauca? Viss garām!

pirms 9 gadiem, 2011.08.03 17:41

RP

Kā no sirds atrāva korumpantiem gardo kumosiņu . Kas zina , kādus vēl sprunguļus savu autobusu riteņos saķers AIPS . Izturību vadībai un sapratni pasažieriem ! Vajadzētu izdoties ar kopīgiem spēkiem noturēt vietējo biznesu .

pirms 9 gadiem, 2011.08.03 12:02

sintija

es arī esmu Baušķiniece un braukāju uz Rīgu uz darbu,un ir ļoti svarīgi lai būtu atpakaļ,pirmais reiss no bauskas uz Rīgu 4.45 reiss un vakarā no RĪGAS 23.00.

pirms 9 gadiem, 2011.08.02 22:47

....

Noskatījos ziņas. Kolužs nemaz vainīgs nav. Bet kāpēc Kolužs ATD neuzstāja uz to ka nedrīkst mainīt rīta reisus. Šis tomēr ir B-bus mantojums. Nu Saulītis Aipsam atriebās. Cerēsim ka Kolužs centīsies sakārtot.

pirms 9 gadiem, 2011.08.02 18:51

video

par rīta reisiem. autotransporta direkcija atzīst, ka kļūījusies, un sola dŗizumā kļūdas novērst. plašāk šovakar 18.00 LTV1

pirms 9 gadiem, 2011.08.02 15:54

Kristīne

Lūk, šeit arī atklājas lielākā valsts pārvaldes problēma- par sagādātajām problēmām, nepatikšanām un tamlīdzīgi neviens neuzņemās atbildību un nesaņem sodu! Jebkurā citā darba vietā par pārkāpumu tiek izteikts vismaz rājiens.
Prieks par cilvēciņiem, kas tiks mājās vēlajās vakara stundās un AIPS'u, kas beidzot savu cīņu izcīnījuši!

pirms 9 gadiem, 2011.08.02 15:50

pasaziere

Plkst. 21:50 ir par agru pēdējam reisam !!! Strādāju Rīgā un pati to izmantoju kā minimums 2 reizes mēnesī. Ir dažādi risinājumi, kā saglabāt šo reisu - nav jālaiž lielais autobuss - vakaros var kursēt mazāks busiņš. Var pēdējam reisam nedaudz paaugstināt biļetes cenu, ja citādi tas nav rentabls. Bet tas noteikti ir jāsaglabā. Cilvēki uz šo reisu ir vienmēr. Ir cilvēki, kas atraduši darbu Rīgā un rēķinās ar šo reisu. Ja cilvēki pēc darba vēlas apmeklēt kino vai koncertu vai teātra izrādi vai citādi izklaidēties vai studēt vakaros - ir jābūt iespējai nokļūt mājās. Esmu šokā kā var pieņemt šādus lēmumus nerēķinoties ar nodokļu maksātāju interesēm.

pirms 9 gadiem, 2011.08.02 15:42

bauskis

Paldies, ka vismaz būs plkst6. 23.00 reiss uz Bausku. ir jau alternatīva arī leišu autobusi no Rīgas , bet tie īpaši ar Bauskas pasažieriem negrib ķēpāties . Tad tur ir baigi jārunā

pirms 9 gadiem, 2011.08.02 15:27

annele

Nesaprotu,kā Rīgas pārgudrās galvas var regulēt kuros pulksteņos atiet un ienākt Bauskā. Vai tad nepietiek ar to ka nosaka reisu skaitu,vietējie labāk zin kad un kā braukt,tad jau drīz regulēs,ko katram ēst un .....

pirms 9 gadiem, 2011.08.02 14:09

Vietējās ziņas